Wpis z mikrobloga

Nie widze sensu. Co do uporządkowania to chociaz uznaje sie za eksperta nie mam bladego pojęcia jak sie za to zabrac. Za dużo wątków, za dużo danych - tego jest tyle, że nawet chociaż oglądam non stop od dwóch i pół roku czasem zdarzy sie zauważe że czegoś jednak nie widziałem, lub o czymś zapomniałem
  • Odpowiedz
@blogger: Panie, z czym do wapniaka. Dla mnie discord to jest jakieś takie zmartwychwstanie radia???
Jak już, to ja bym widział jakąś stronkę internetową, gdzie "na głównej" byś aktualizował posumowanie na podstawie danych ze swojego forum dyskusyjnego.
  • Odpowiedz
@SmutnyStefan: @sierpien22: serwer discorda można założyć do rozmów ale też - a przede wszystkim do tworzenia kanałów tekstowych i właśnie pod tym względem można to zorganizować - kanały głosowe można na tym całkiem wyrzucić, można pisać o rzeczach które na mirko grożą banem
  • Odpowiedz
@blogger Ok, ja tu w sumie jestem od niedawna, zarejestrowalem sie wlasnie z powodu Wronieckiej, żeby mieć źródlo dodatkowego info (to sie w sumie średnio sprawdza, niewiele jest tu osób z dodatkową wiedzą) Discord mnie osobiscie pewnie tez niewiele da, chyba zeby faktycznie bylo cos o czym nie można gadac tutaj, o czym nie wiem.
  • Odpowiedz
@blogger: Jakby syn mi się pośpieszył to panie, ja już bym miał na widoku prawnuki :D
Ale nie narzekam - po prostu discord to już dla mnie za nowocześnie. Stronki, fora, no nawet wykop - o to tak :)
  • Odpowiedz
@SmutnyStefan: @blogger: Dlatego pisałem o jakiejś stronce, na której by mogło wisieć aktualizowane na bieżąco podsumowanie tego wszystkiego, co się z różnych źródeł da pozyskać. Ale jeśli można to zrobić na discordzie, to czemu nie? On się chyba za szybko nie wywróci.
  • Odpowiedz
@SmutnyStefan: Masz może gdzieś uporządkowane wszystko co związane z xiędzem W. w sensie kościelnym? Co xiądz W. robi nie tak podczas Mszy, co zarzuca księżom itp. Z tego co widzę jako jedyny masz jakiekolwiek pojęcie o Mszy Trydenckiej. Chętnie poczytam.
  • Odpowiedz