Wpis z mikrobloga

Gdyby tak bylo, to wszyscy posiadacze bialych butow chodziliby z żółtymi podeszwami, mam kilka par bialych butow (stan smithy, af1..) i żadne nie pożółkły, a taka ekoskore jak w forcach to moze nawet mokra szmata myć. Wersja pro: tarrago nano protector + krem tarrago w odpowiednim kolorze.


@Alex_mski: Zobacz sobie jak wyglądają buty nastolatek które właśnie śmigają w białych af1 do szkoły w zimie. A nie juleczek i oskarków którzy noszą
@corvvus: Ja się nie kłócę z dzieciakiem tylko obnażam jego głupotę. Jeśli goretex w butach to bierz czarne, ciemne brązowe, ciemne szare.

BTW. Też wszędzie jeżdżę samochodem ale czasem to nawet przejście od miejsca parkingowego do drzwi sklepu potrafi ci zakleić całe buty i spodnie błotem pośniegowym. Zima w Polsce nie bierze jeńców.
Gówno wiesz. Po pierwsze to ten model nie jest z goretexu


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Zajebiście, ale ja nigdzie nie pisałem że z niego jest, ty to zasugerowałeś XD

pozostaną nietknięte bo to goretex?


moja odpowiedź:

Nie, nie bo goretex


Więc miło, że wyjaśniasz sam siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do całego wywodu o goretexie nie będę się odnosił, bo jak zauważyłem wyżej, nic o nim nie pisałem (
W tamtym roku chodziłem całą zimę w tych Forcach. Każdy mi je odradzał, bo materiał, bo zaraz będą całe ugnojone. Tymczasem zimę przetrwały w stanie idealnym. A nierzadko łaziłem po jakichś śniegach odśnieżając auto. Ja nie wiem jak wy łazicie


@corvvus: Jak sobie mieszkasz w mieście gdzie masz pokrywę śniegową przez cały czas taką, że masz śnieg to pewnie dają radę. Ale wystarczy, że będziesz dochodził do przejścia dla pieszych z