Wpis z mikrobloga

Mireczki, zmieniłem domyślne konto w aplikacji mobilnej na walutowe (EUR) i #aliorbank coś sprawił, że karta PLN oraz EUR domyślnie przyjmuje płatności w USD. Terminal dla płatności i karty EUR proponował przewalutowanie na USD, to samo #paypal przy pobieraniu cyklicznej płatności zrobił coś takiego, więc finalnie prawie 70zł pobrało z konta. Do banku się z tym udawać? Jest sens reklamację składać na takie transakcje?
#aliorbank #banki #waluty #pieniadze
retardo - Mireczki, zmieniłem domyślne konto w aplikacji mobilnej na walutowe (EUR) i...

źródło: comment_1664425328hyuPPx8avozWMfbWT3Mzot.jpg

Pobierz
  • 5
@retardo: zapewne jak zadzwonisz na infolinię to albo podadzą ci podstawę czegoś takiego w regulaminie albo stwierdzą że błąd. Nie zrozumiałem z terminalem. W jakiej walucie w terminalu próbowałeś obciążyć? USD?
@techninja: W terminalu płaciłem EUR, kartą do konta w EUR, w kraju którego jest to waluta. Terminale pytały, czy chcę płacić w walucie karty USD po jakimś tam kursie, czy EUR. (,)
@retardo: Miałem w tym miesiacu ten sam problem z PayPalem. Zapłaciło mi za Netflixa w USD. Napisałem do PayPala co jest grane i odpisali, że mają jakiś błąd. W ramach rekompensaty dali mi 20 zł na pokrycie różnicy wynikającej z przewalutowania :D.