Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sit0: ja #!$%@? czym jeszcze się w tym kraju pali? Nie mówię, że to źle, wciąż lepiej niż plastikiem czy ekogroszkiem ze zmielonych opon, po prostu mnie zastanawia z czego jeszcze pellet można zrobić. Ten słonecznik to pewnie ze stadionu po meczach zbierany ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@let_it_be: akurat słoń jest mocno kaloryczny i przewyższa kaloryczność drewna w pellecie (biorąc pod uwagę oleiste nasiona, których nie da się do końca pozbyć). Ja tym nie handluję, oferta od ziomka. Wrzuciłem tutaj, bo może kogoś zainteresuje. Okolice Wrocławia, dowóz 2 PLN/km ;)
  • Odpowiedz
@let_it_be: wracając do Twojego pytania z pierwszego posta, ja tam bym chętnie zrobił pellet z polityków wszelkiej maści :> Tylko nie wiem, jak te śmierdzące, opasłe truchła najpierw osuszyć. Ale potem już z górki, talary leciałyby z nieba ;)
  • Odpowiedz
@let_it_be: dlatego ich wszystkich naraz od razu na pellet! Demokratycznie, żeby kaloryczność była przewidywalna :> (edit: skojarzyło mi się z Adolfem i jego paleniem ludźmi - ja dodałbym do tego jeszcze przerabianie na pellet, ha! No i wiadomo, że wyłącznie zdrajcami narodu, bez wskazywania grupy etnicznej :> )

  • Odpowiedz