Wpis z mikrobloga

@czesu: Dużego wyboru nie ma bo są bodajże tylko dwie opcje na Allegro. Od siebie jednak polecam zwykłe szkło, nie matowe. Miałem matowe i ekran jest wyraźnie ostrzejszy bez niego. Fakt, że w Decku wszystko odbija się dość wyraźnie, ale zwykle szkło tez ten efekt nieco niweluje. Poza tym gram też na Switchu od paru lat i w nim nigdy mi to jakoś specjalnie nie przeszkadzało.
@mpk794: czyli ekran w decku 64gb będzie porównywalny do tego w oryginalnym switchu jeśli chodzi o refleksy? Jeśli tak to w sumie luz i znowu ludzie robią z igły widły :D
@inrzynier: poratujesz jakimś linkiem? Na allegro znalazłem właściwie tylko jedną folię która matowi ekran i podobno go przy tym trochę rozmywa
@czesu: Jest porównywalnie jeśli chodzi o Switcha. IMO ludzie dostali #!$%@? na punkcie matowych szkieł jedynie dlatego, że najdroższy model ma takowe. @inrzynier: Jak porównasz ekran ze szkłem zwykłym i matowym to jednak widać trochę różnicę. Ale piszę tylko ze swojej perspektywy. Czytałem opinie, że niektórym to nie przeszkadza lub nie widzą różnicy, tak jak Ty.
@mpk794: w doom eternal jest malutka czcionka i jest bardzo ostra. serio nie widzę pogorszenia obrazu. mam switcha z normalnym szkłem (hori) i steam decka z tym matowym 3mk. chyba lepiej wygląda matowe. to tylko moje zdanie oczywiście.