Wpis z mikrobloga

Czy mi się tylko zdaje że jak w latach 2000 Ferdek Kiepski mówił "W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem" tak ponad 20 lat później kolejne lebiegi mówią że są: inwestorami, pracują nad rozwojem osobistym lub szukają swojej drogi? Coś na zasadzie kiedyś sprzątaczka, a dzisiaj konserwator powierzchni płaskich.
Coś mi mówi, że Marek rzuci rękawicę Grzesiowi i będzie bić się o miano intelektualisty HP6 - jego elokwencja w rozmowie z dziewczynami mnie powaliła - "teraz jestem mały, ale chce być duży" - no piękny człowiek z pięknym wnętrzem cholera:)
#hotelparadise
  • 17
@kipman1: Grzesiek sprawia wrażenie pogłówka z nadmuchany ego szukającego poklasku, a Marek prezentuje się jak człowiek z półświatka... gdy milczy, bo gdy mówi całą aura znika. Sądząc po ich aktywności w SM raczej połączą siły.
@kipman1: no dzisiaj to przeważnie mówią ,,jestem trenerem personalnym''co odważniejsi dorzucą ,,sławnych ludzi''
a laski studiują ,,kosmetologię'' są dieteyczkami ,kosmetyczkami no czasami trafia się barmanka czy piosenkarka
@Amikamamy: zgadza się, ale branża kosmetologiczna to bardzo dobre zarobki jak na polskie realia - znajdź mi absolwentkę kosmetologii która zarabia poniżej 10k. Jak to są już studia to jeszcze się broni - problematyczni w interpretacji są ludzie którzy nie robią studiów i nie robią nic - trenerem personalnym może być każdy z ulicy.
@kipman1: no tak jeśli rzeczywiście panna się ,,uczy'' czy choćby zalicza jakieś studium choćby roczne, to mogę się z Tobą zgodzić
tyle że z czasem jak wynika z rozmów panienek to pracują czy pracowały jako kelnerki,czy w pizzerni,czy że chałturzyły gdzieś zagranicą na kuchni,jako nianie czy opiekunki starszych itp,
lub że zaliczyły czy planują zaliczyć jakiś kursik i hoopa jestem kosmetyczką
piszę konkretnie o dziewczynach z HP, nie że w realnym