Wpis z mikrobloga

@owocliczi: Ty za to ziomuś jesteś ekspertem od geopolityki i wiesz wszystko o świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mówię, że amerykanie tego nie zrobili, po prostu nie ma na chwile obecną żadnego dowodu, więc tweet radka to zwykłe pomówienie.
  • Odpowiedz
tweet radka to zwykłe pomówienie.


@REDEYE6: no to JE Józef Biden go pozwie i będzie proces stulecia. Ziobro będzie oskarżała sędzia Kryże sądził.
A tak naprawdę to chooja będzie, do poniedziałku nikt o tym nie będzie pamiętał, poza oczywiście garstką aparatczyków, ale takich raczej wykopowych, z drugiej linii.
  • Odpowiedz
@owocliczi: zrobił coś głupiego.
Prawodopodobnie atak w wykonaniu J. Walkera. O jedną szklaneczkę za wiele i żart wydawał się zabawny.
Konsekwencje - moim zdaniem żadne poza lekkim wstydem za palnięcie głupoty.
  • Odpowiedz
@owocliczi: Radzio taktycznie to zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Klin pomiędzy Niemców a USA wbity, propaganda rosyjska przekierowana na nienawiść do Ameryki (#!$%@? im zrobią nawet jakby sam Joe przegryzł tę rurę), a Polska oczyszczona z zarzutów.

Rzucił się w objęcia nienawiści internetowych szczekaczy w szczytnym celu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@REDEYE6: nie pomowienie, bo niczego wprost nie napisał, tylko mąci żeby motłoch miał zabawę i ból dupy o zwykle zdanek z dupy na Twitterze, a wy dopisujecie ideologię, a już najlepsi są Ci mówiący o wstydzie. Wstydownicy, biorą się na siebie wszystkie wstydu Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@owocliczi: nie wiem po czym. Nawet inteligentni ludzie walą czasem głupimi żartami i na trzeźwo. Mnie też się zdarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak czy inaczej zart raczej z kategorii głupich choć jak widać bait odbija się szerokim echem. I na echu się IMO skończy.

BTW chciałbym tu wszystkim przypomnieć ze Sikorski od dość dawna nie jest ministrem spraw zagranicznych a w naszym cudownym kraju nod dość
  • Odpowiedz
@owocliczi: może go przeceniam ale jednak myślę ze gdyby to na spokojnie przemyślał to błyśnięcie na 5 minut głupią zarzutką nie jest tego warte.
Ale mogę się mylić.
  • Odpowiedz