Wpis z mikrobloga

Nie tylko przez niego, akurat fala ksenofobii wobec ukraińców wylewa się grubo od 2014 roku i taki Grzesiu Braun to jeden w wielu prowodyrów próbujący podpalić ten lont.
  • Odpowiedz
@USSCallisto: To prawie tak jakby neuropa nie była monolitem i jej "członkowie" pisali różne rzeczy na różne tematy XD
Inna sprawa, że Sanok to zadupie i mam wrażenie, że takie eventy rzadko będą miały bardziej niż lokalną frekwencje, co nie występuje w przypadku treści, które publikuje w social mediach.
  • Odpowiedz
@USSCallisto: A jak Lewica czy Platforma da dupy i razem z PiSem przegłosuje kolejny podatek, lockdown, czy przyzna sobie podwyżki to wtedy "mała partia, nic nie mogli, PiS ma więcej posłów!!!"
  • Odpowiedz
@dziadyga1: Tak, jak 4 posłów Konfy (głównie odnoga Narodowców) zagłosuje z PiS, albo połowa Konfederacji się wstrzyma to robią znaleziska i kręcą aferę. Jak Lewica podnosi podatki albo zagłosują nad inną bzdurną ustawą razem z PiS to zakopują znaleziska. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ItsGrN: fala ksenofobii? Całe życie mieszkam we Wrocławiu, a wokół Wrocławia mam wielu znajomych. Znam mnóstwo Ukraińców od lat, wychodzę z nimi na miasto, w samym mieście spotykam na ulicy też sporo Ukraińców. Nigdy nie byłem świadkiem, ani oni nie wspomnieli o jakichś ksenofobicznych zachowaniach. To, że jakiś patus kogoś pobije i robi się z tego afera na całą Polskę nie znaczy, że jest to normą. Zwłaszcza kiedy Ukraińców w
  • Odpowiedz