Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu planuję zrobienie pozwolenia ale nie wiem do końca jak się najlepiej za to zabrać. Sytuacja wygląda tak że najbliżej z większych miast mam do Wrocławia (~80km) dlatego też sprawdzałem strzelnicę COLT która widziałem że pomaga ze zrobieniem pozwolenia oraz ma dobre opinie, widziałem również braterstwo.eu tylko nie do końca rozumiem czy we Wrocławiu oni również organizują te pięciogodzinne kursy? Czytałem że tak ale nie znalazłem żadnych aktualnych/przyszłych zapisów. Podpowiedziałby ktoś jak to najlepiej ugryźć, czy jako osoba która nie strzelała powinienem iść w stronę strzelnicy COLT i robienia z ich pomocą pozwolenia czy Braterstwa?

Jeszcze jedno dodatkowe pytanie, czy jeśli wybrałbym braterstwo i chciał potrenować na strzelnicy powiedzmy COLT ponieważ jak dobrze rozumiem Braterstwo nie ma żadnej własnej strzelnicy we Wrocławiu to w takim przypadku płacę za amunicję+wejście+instruktor?
#pozwolenienabron #bron #strzelnica #strzelectwo
  • 12
Oba wyjscia sa ok. Ja zaczynalem z Braterstwem, mimo, ze jestem z drugiego konca Polski. Jeden wyjazd na szkolenie to zadna tragedia.
Jak strzelasz komercyjnie bez swojej broni to zalezy od strzelnicy, niektore kasuja tylko za ammo, inne za wejscie + ammo. Jesli chcesz sie uczyc pod okiem instruktora to proponuje po szkoleniu na patent.
@kashubx: W takiej kolejności o tym myślałem, jeśli wybrałbym Braterstwo to po kursie na patent zrobić z dwa/trzy wyjazdy na strzelnicę przed egzaminem. Po jakim czasie od zapisania się do Braterstwa miałeś kurs na patent, czy to sam wybierasz datę?