Wpis z mikrobloga

co jednoznacznie sugeruje, żeś konfederasta. Mylę się?


@aegispolis: xdddd jak ja jestem za federalizacją Unii, a konfederacją gardzę. Mam poglądy centrowe.

Ale jakie propagandowe, jak ja ci pisze, to co w radio mówili i co można w internecie przeczytać. Radio zet mam rozumieć też są za konfederacją?
@technojezus: In August, claims emerged that the head of recruitment in the Royal Air Force refused to follow an order to prioritise such candidates over white men because she believed it was "unlawful".

The group captain told her boss she was not willing to allocate slots on training courses based purely on a specific gender or ethnicity, according to a leaked message seen by Sky News at the time.
@technojezus: The Times reported in August that members of the Red Arrows were being investigated over allegations of misogyny, bullying and sexual harassment.

The newspaper later reported that the aerobatic display team received "unacceptable behaviours and active bystander training" after more than 40 personnel, including young female recruits, gave evidence against the team to an inquiry
oczywiście kolega oo #!$%@? głupoty. Zmiana rekrutacji nie spowodowała upadku czy pogorszenia standardów, tylko doszło do afery w sierpniu


@dioxyna: xDDD no tak, radio zet podało 1:1 co napisałem, no ale wiadomo, że by fejki podawalo w swoich programach informacyjnych. Weź Ty się czlowieku nie kompromituj.

Jeszcze napisz, ze radio zet to jakaś skrajnie prawicowa i szurska stacja
@technojezus: gówno mnie obchodzi co radio Zet sobie wyczytało. Angielski trudna język jak widać, nawet Ty nie potrafisz przeczytać tego co wkleiłam, co przeczy większości też w Twoim wpisie.
gówno mnie obchodzi co radio Zet sobie wyczytało. Angielski trudna język jak widać, nawet Ty nie potrafisz przeczytać tego co wkleiłam, co przeczy większości też w Twoim wpisie.


@dioxyna: to pisz do radio zet, że fejki rozprowadza. Już pisalem, nie ośmieszaj się