Wpis z mikrobloga

Kupił nowy zegarek który wyglądał dokładnie tak samo jak poprzedni, dopadło go trochę sumienie, ale yolo. I chwilę później kupił nowy telefon, który wygląda tak samo jak poprzedni XDDD oto jak apple wruchało gubernatora miedzianej góry na 10k PLN.

#mocnyvlog
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Brajanusz_hejterowy: Stary zegarek i telefon sprzeda z niewielką stratą na OLX z gotóweczką do ręki, a pewnie brał to na firmę więc odliczył VAT i dochodowy. Nowe zabaweczki też sobie odliczy od podatku i niewielkim kosztem wjeżdża coroczny SAKRAMENCKI apgrejd japka taki, że ja cie piernicze
  • Odpowiedz
@zawadzio: tyle, że on nic nie sprzedaje, kiedyś nawet wrzucił foto z kilkoma ipadami różnych generacji, telefonów też cała szuflada a i jeszcze na strychu leżą.
  • Odpowiedz
@Brajanusz_hejterowy: Nie no już tak bez szyderki i tego że nowy zegarek jest fajnyyy kurni zajefajnyyy tam się nie mogłem doczekać, to akurat ten się różni od pozostałych, czy wart jest swojej ceny? Nie wiem, ale jest większy grubszy wyglada na solidniejszego, szkło lepsze? Więc w kwestii dizajnu i szpanu robi różnice. Chociaz nie z takim odpustowym paskiem XD Te wcześniej jak najbardziej były w sumie identyczne poza rozmiarem koperty
  • Odpowiedz
@Brajanusz_hejterowy: A i na 10k to pewnie sam telefon bo pewnie wziął 1tb tyle aplikacji aktualizacji 10 tysięcy stacji pogodowych kamer zewnętrznych światełek zamków do home kita musi się pomieścić XD
  • Odpowiedz