Wpis z mikrobloga

@ToKontoNieIstnieje: Najlepiej się samemu dowiedzieć. Ja mając dwa źródła informacji mam sprzeczne wiadomości. Jedno źródło przekazało że po wykonaniu kursu i zdania egzaminu, otrzymuje się umowę o pracę z lojalką na okres 5 lat. Daje Ci to gwarancję zatrudnienia na ten okres + odciąganie od wynagrodzenia kosztów kursu. Drugie źródło przekazało że się dostaje umowę-zlecenie i odciąganie kursu jest zmienne - raz masz tyle w miesiącu, raz tyle. Dodatkowo jesteś na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SeriousDude: Dziękuję za odpowiedź. Mniej więcej tak to sobie wyobrażałem, tzn że ten "darmowy" kurs trzeba będzie zwrócić. Pójdę na spotkanie i zobaczę co mi powiedzą. Niemniej, rozważam tę opcję na poważnie, bo nie za bardzo mam inne.
rozważam tę opcję na poważnie


@ToKontoNieIstnieje: nie jest to zły zawód, co również pokazuje że jest wiele kobiet pracujących w MPK ( ͡º ͜ʖ͡º) wczoraj nawet widziałem jak na L uczyła się kobitka. Jeśli jesteś świadomy systemu godzinowego pracy, tego że praca jest również w soboty/niedziele/święta, tego że możesz rozpoczynać o 2 czy 3 w nocy, tego że rano rozpoczniesz później masz kilka godzin wolnego i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SeriousDude: Zdaję sobie z tego sprawę, ale na sensowną pracę w normalnych godzinach raczej nie mam co liczyć, bo nie mam wykształcenia. Praca w godzinach nocnych jest nawet plusem, bo będę mógł bezsenność przekuć w zaletę.
Chcę się po prostu przenieść ze swojego zadupia do większego miasta i mieć tam jakiś punkt zaczepienia, dlatego ten kurs wydał mi się dobrą opcją.
Chcę się po prostu przenieść ze swojego zadupia do większego miasta i mieć tam jakiś punkt zaczepienia, dlatego ten kurs wydał mi się dobrą opcją.


@ToKontoNieIstnieje: No to myślę że najkorzystniej Ci to wyjdzie ( ͡º ͜ʖ͡º) tylko musisz już sam się u nich dowiedzieć dokładnie co i jak, bo tutaj pewnej informacji nikt raczej Ci nie da. Jeśli chcesz się przenieść, to kwestie finansowe są
@ToKontoNieIstnieje: Za te pieniądze nie warto pracować codziennie z prokuratorem na karku. Ogólnie pracę poleciłbym Ci jeśli Cię to kręci, bo w innym przypadku szybko przestaniesz lubić tą pracę przez wypalenie. Co do specyfiki pracy to przyzwyczaj się do braku przerw, lub krótszych przez opóźnienia na drodze, zdarzenia losowe w autobusie. Jest też kilka linii gdzie te przerwy są aż za duże, bywa po 40-50 minut postojów na Chojnach np.

Jeśli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jeśli masz jakieś konkretne, szczegółowe pytania, to możesz napisać, ja zapytam się znajomego kierowcy i postaram dać Ci znać.


Jak wyglądają początki pracy nowozatrudnionego kierowcy. Czy jeździ na jakichś mniej obleganych liniach, czy jeździ pod czyjąś opieką przez pierwsze dni?
Ile godzin pracy miesięcznie wychodzi?
Z jakim wyprzedzeniem dostaje się grafik, na jaki okres - bo słyszałem że tylko na tydzień. Jak bardzo można sobie planować cokolwiek przy takiej pracy.

Na razie
@ToKontoNieIstnieje: Pierwsze kilka dni jeździsz z patronem. Kiedyś grafiki dostawałeś na cały miesiąc, ale wiadomo, że przy takiej pracy mogą Ci coś zamienić, przesunąć w trakcie. Mam zdjęcia takich grafików, więc mogę też wstawić jeśli będzie potrzeba.