Wpis z mikrobloga

Siema, 6 miesięcy na finie przeleciało, jednak efektów - brak. Włosy jak wypadały tak wypadają nadal w bardzo dużej ilości, zakola są coraz większe i włosy zwłaszcza na przodzie dużo rzadsze. Pytanie do was - czekać dalej na efekty na finie, czy może dołożyć minoxa albo spróbować dutasterydu?
#lysienie #finasteryd #dutasteryd
  • 5
  • Odpowiedz
@Razor1711: zdjecia robie, chociaz to widac nawet golym okiem, bo wlosy raczej ukladam do przodu, no i z miesiaca na miesiac coraz trudniej ulozyc cos sensowneg, gestosc jest duzo gorsza i wlosy są mega cienkie w porównaniu do innych
  • Odpowiedz
@tiooo: Eh ja miałem to samo :/ Teraz zmieniłem na duta i przestały wypadać (na razie), ale dopiero po roku-półtorej zmieniłem. Podobno żeby zbaczyć efekty fina to kilka-kilkanaście miesiecy. Natomiast dobrze bym się zbadał, mnie wyszły jakieś spore niedobory witaminy D :/
  • Odpowiedz
@tiooo: btw Po 6 miechach masz okres gdy stare włosy zaczynaja wypadać mocno żeby zrobic miejsce na nowe Fin to conajmniej rok żeby stwierdzić czy działa. Pewnie jeszcze koło 9 miesiaca możesz bardziej łysieć. Pomysł o minoxidil za pare miechow i dermarollowaniu
  • Odpowiedz