Wpis z mikrobloga

Orange Flex oraz zwykły Orange - kod na 16 GB za darmo - dla starych użytkowników

// Zaplusuj to Cie zawołam po kolejne kody do Orange Flex

➡️ Odwiedź źródło newsa bo jest tam więcej kodów i informacji o tym kodzie na stronie KodPromo.pl

// prośba, na stronie jest dodana możliwość skopiowania kodu jednym kliknięciem, żeby łatwo wkleić - ostatnio coraz rzadziej to działa, może mi ktoś napisać czy u niego się kopiuje? Będę wdzięczny

kod: SWIDERSKI

W Orange na kartę i w abonamencie jest to koszt SMS-a (zgodny z cennikiem Twojego planu taryfowego) o treści SWIDERSKI pod numer 233.

#orangeflex #orangeflexkodyodlubiekiedy (138 obserwujących) #orange #kodyrabatowe #promocje #cebuladeals

PS kody publikuję w ramach tagu #kodyodlubiekiedy który obserwuje ponad 2 tysiące mirków () Możesz mi napisać prywatną wiadomość to prześlę Ci spis aktualnych kodów na prawie 5 tysięcy złotych - na np. Booking, darmowe przejazdy taksówkami, hulajnogami, HBO Max, Flixbus, a nawet na odebranie gotówki na konto etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LubieKiedy - Orange Flex oraz zwykły Orange - kod na 16 GB za darmo - dla starych uży...

źródło: comment_1664209247zFzPn7uKiJ8qT3uyyqoAOa.jpg

Pobierz
  • 4