Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich

od jakiegoś czasu zmagam sie z bólem stawów , 8 lat temu wykryto u mnie borelioze ,zaraz po ukaszeniu kleszcza wyskoczył mi rumień i odrazu antybiotyki i był spokój. Ostatnio bedąc w PL zrobiłem sobie badania krwi pod tym kątem więc IgG wyszło w normie za to IgM 32 gdzie wynik ponad 22 daje wynik pozytywny lekarka przepisała antybiotyk ,jako że wielkim fanem takowych nie jestem zrobiłem dodatkowe badania Western Blot niestety wróciłem juz do UK i nie mam z kim skonsultować wyników ...

#borelioza #borelia
airsebo - Witam wszystkich 

od jakiegoś czasu zmagam sie z bólem stawów , 8 lat te...

źródło: comment_16642017353yJrr7Q9QnqpIoHIjUa1Y1.jpg

Pobierz
  • 9
@airsebo: wyglada jakbys nie miał przewlekłej boreliozy, a wysokie białko p41 może być odpowiedzialne za sprawą konfekcji od kleszczowych albo innych bakterii w których ono jest obecne ( również tych przychylnych organizmowi).
I myślisz, że 4tygodnie przy 8 letniej boreliozie wystarczy? Powodzenia, ja 3 letnią lecze już pół roku.
Dobrze Ci radzę szukaj lekarza ILADS i nie licz na cuda. Mogę się założyć, że masz torbiele w ciele i raczej na pewno w nerkach.
@crazy15 Miałem robione USG nerek i nnych organów i wszystko jest w porządku ,nie jest nigdzie powiedziane ze to jest sprzed 8 lat , tym bardziej ze wyniki IgG sa negatywne, tylko IgM pozytywne. Lekarz stwierdził ze to świeża infekcja.