Wpis z mikrobloga

@yolllx33: jakiś user się tutaj wysprzęglił, że ona lubi dziewczyny, a gdy temat zaczął się rozkręcać to puszczają w obieg info o byłym, by mieć już gotowy podkład w razie zarzutów "co w takim razie robiła w hp, jak lubi dziewczyny?".
ps. Taka mini aferka a'la DębicaGate
@yolllx33: myśle, że ona jest bi ale być może z kobietą jest jej łatwiej się dogadać, stąd widywana była w związku z kobietą. W programie zdarzało jej się mówić np „typowy facet” czy coś podobnego i robić inne uwagi wiec może doświadczyła więcej przykrości ze strony mężczyzn, co może mieć wpływ na wybór życiowego partnera ale nie na orientacje. Reasumując mogą jej się podobać też faceci ale bezpieczniej w relacji może
@Opportunist: dodam, że orientacji się nie wybiera. Może być ewentualnie problem z identyfikacją u danej osoby i ktoś jest dopiero na etapie odkrywania swojej seksualności. Dlatego napisałam, że jeżeli to jedyny powód co podałaś, to osoby są najprawdopodobniej bi skoro potrafią odczuwać popęd do obu płci.
@Karynka2_0: Wszyscy, przykładem tej tezy i zarówno dowodem na jej prawdziwość są kilkulatki, nie przeżarte propagandą społeczną, które zapoznają się ze swoim ciałem i odkrywają je i one mają w dupie czy to z koleżanką czy kolega, ba dzieci nie wiedzą nawet jakiej są płci jak im nie powiesz, to z kim chcesz się bawić w lekarza to tylko twój wybór
@Opportunist: tak wszyscy jesteśmy bi i bezpłciowi. Przeżarta głowa od maji staśko. Ja jakoś nie poznawałem swojego ciała z młodszymi kolegami, bo wiedziałem ze maja to samo. Jedynie jak komuś pierwszemu włosy na jajkach wyrosły, to był to powód do dumy i chwały. Przestań wmawiać innym swoje lewackie poglądy i dyskutuj na tagu #hotelparadise o hotelu, a swoimi poglądami możesz się wymieniać na tagu #lewakirazem.
@Opportunist: bo mówimy o kwestii biologiczno-psychologiczno-socjologicznej tak naprawdę. Te obszary kształtują orientacje. Ma tutaj znaczenie genetyka, warunki indywidualne jak i zewnętrzne. Dlatego przyklad z kilkulatkami jest kontrowersyjny ale w psychologii i socjologii nie ma miejsca akurat na słowo wszyscy. Większość, jakiś procent ale nie wszyscy;) Biologia jest ścisłą nauką ale nawet tutaj zdarzają się odchylenia od normy;)
@GdziesTamChcem: XDDDDDDDDDDDD
@Karynka2_0: Oczywiście, zgadzam się co do odchyleń, jednak faktem jest, że noworodek nie wie, że jest człowiekiem i jakby wychował się wśród wilków to myślałby, że jest wilkiem ;) Może nie dosadnie ale wiesz o co mi chodzi, takich przypadków było trochę i na tym naukowcy oparli tezę, że od urodzenia kształtujemy się na podstawie czynników zewnętrznych a nie wewnętrznych, więc nikt nie rodzi się z ustaloną orientacją,
@Karynka2_0: Przykład:
zakryj mężczyźnie oczy i pozwól mu na jakikolwiek kontakt seksualny z mężczyzną (ale nie kipiącym sterydami koksiarzem wypsikanym jakimś AXE for real men) i z kobietą, która również nie ma silnie wyolbrzymionych cech kobiecych, kontakt który nie zdradza płci jak np napieranie ogromnym biustem itp mężczyzna z zakrytymi oczami nie zareaguje, zapewne nie zobaczy różnicy a teraz odkryj mu oczy i wtedy zobaczysz jego reakcję ale po czasie będzie
@Opportunist: a psychika to jest od biologii oddzielona? :D poczytaj sobie o wpływie estrogenu i testosteronu na kształtowanie się drugorzędowych cech płciowych oraz orientacji seksualnej. Psychika wynika z biologii bo to software na mięsnym komputerze biologicznym. I ten software z tego mięsa wynika, nie istnieje w oderwaniu, nie da sie go przepisac na dyskietkę. Poczytaj sobie o metylacji dna i dziedziczeniu doświadczeń. Może inaczej, weź sobie dobry podręcznik do biologii a
@Tichy: Czemu mi zarzucasz politykę i netflix, nigdzie o tym nie wspomniałam, wszystko co piszę to moje własne przemyślenia i obserwacje. Opieram swoje opinie na życiu a nie serialach czy tym co piszą inne osoby. Sam narzucasz jakieś dziwne podziały.
@Opportunist: No tak. W ten sam
Sposób możemy udowodnić, ze człowiek lubi jeść fekalia, wystarczy dać dwa talerze, na jednym będzie stolec w kiszce, a na drugim kaszanka. Tylko żeby test miał sens, to zatkajmy mu nos i najlepiej zasłońmy oczy. Wtedy śmiało możemy stwierdzić, ze człowiek jest samowystarczalny i może żywic się własnym gownem i tak został stworzony. Rewelacyjny test. Widać, ze jesteś osoba „moja prawda jest prawdziwa”. Jak piszesz