Wpis z mikrobloga

Ale najnowszy odcinek się pięknie układa z punktu widzenia wyautowania Hanki na RR:
1. Nowej dziewczynie wpada w oko Grześ, a Grzesiowi nowa.
2. Miki to pipka i jak faceci uświadomią mu że Hanka to same problemy to zaczyna się zastanawiać nad zmianą partnerki
3. Monika przejmuje Mikiego i Hanka leci do domu - jak ktoś pamięta to w 1 odcinku sezonu Monika powiedziała że podoba jej się Miki, a na pandorze też pojawiały się pytania czy Miki mógłby być w parze z Moniką lub w ten desen. Dodatkowo widać że Monika nie trawi Hanki i jej bananowego charakteru.

Godne uwagi śmieszne sytuacje z odnika:
1. Anastazja pokazująca pazurki lub mająca wywalone na budowanie relacji z Dawidem to coś pięknego. Ona tym bardziej zamknięta jest na relację z Dawidem po dramie sypialnianej.
2. Monika masowana przez Grzesia mówi że niemal w cisnął ją w łóżko, a Grześ na setce ucieszony że Monika powiedziała mu że żaden mężczyzna nie zrobił jej takiego masażu:)
3. Monika do chrapiącego Grzesia - Grzesiu połóż się na boczku - Grzesiu mówi dobranoc, a Monia dobranoc misiaczku - słodkie to było.

PS: Nowa dziewczyna Magda - 18-latka - może się mylę ale nie spodziewam się po niej znaczącej roli w sezonie - pod skrzydłami Hanki przetrwa najwyżej dwa RR.

#hotelparadise
  • 11
  • Odpowiedz
@Czarnaowcas: szczerze dla mnie jeden kit - aby każdy był szczęśliwy, a Hanka niech ucieka z programu bo laska drażni mnie do teog stopnia co Igi czy Alimenciarz.
Biorąc pod uwagę 21 odcinków sezonu to mi się wydaje że po programie nie będzie żadnych par bo zbyt dużo ludzi nastawionych jest na grę - może jakieś chwile zauroczenia itp historie, ale czy coś więcej - nie jestem przekonany.
  • Odpowiedz
@Opportunist: Wlasnie, mialem o to samo pytac. W jednym z komentarzy kipman przyznales, ze jesteś z branży reklamowej, wiec to juz nie jest tajemnica. Pytanie czy teraz ogladasz jak normalny wykopek czy tez jesteś w pracy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bebemos: @Opportunist: z mojej strony nic się nie zmieniło - ja w każdym sezonie HP kibicowałem uczestnikom, którzy najwięcej wnosili lub najbardziej wyróżniali się w programie:) Była Martyna, Madziiex, Marcin, Sara (HP3), Mati, Vanessa, Jay, Eliza i przyszła pora na Monikę. Te wszystkie osoby z wyjątkiem Sary mają cechy współne - najbardziej robiły dane sezony i pod wieloma względami były to osoby wyróżniające się na tle przeciętności.
Czekam
  • Odpowiedz