Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę polski internet cierpi aż na taki niedobór influencerów, że muszą brać takiego Natana co nic nie osiągnął w życiu jest zakompleksiony, bierze sterydy mówiąc jednocześnie o zdrowym trybie życia i w sumie to ma taki contenet bo to jest modne na fali WK a do tego nagrywa jakieś filmy o relacjach z laskimi tylko i wyłącznie po to żeby dwa tygodnie później pisać serduszka pod zdjęciami laskom z nowego team x żeby go na odcinek wzięły XD
#famemma #highleague #youtube #friz #teamx
Cztero0404 - Czy naprawdę polski internet cierpi aż na taki niedobór influencerów, że...

źródło: comment_1664112155oVhPWndPnwfL3YZDEmLGAq.jpg

Pobierz
  • 30
@Cztero0404: Z tego co słyszałem to on kiedyś prowadził kanał comentery i miał chyba z 200 tys subów , a wybił się poprzez hejtowanie jakieś dziewczynki xD . Na bank musiał mu boxdel załatwić walkę

W sumie ja tez już gardzę takimi kanałami w których sprzedawane są kity o naturalności . WK jak się nie przyznali to się nigdy nie przyznadzą , szkoda ze przez to właśnie tacy ludzie jak ten
@Xadrianx00: To ogólnie było tak, że typ kiedyś powiedzmy ''za dzieciaka'' bo ma teraz 19 lat miał straszne parcie na szkło i nagrywał wszystko co było modne jak filmy o streetwerze w pewnym momencie lub jakieś fake paczki z darknetu za co go nawet Zebo wyśmiewał w swoich materiałach oraz wiele innych osób które dziwnym trafem nagle o tym nie pamiętają. Teraz nagle niby ''przypadkowo'' wrócił do internetu i mu idzie
@Napierii: Szczerze. Ja miałem taki pomysł żeby naszczać na to pudełko lub udawać, że je posuwam wyciąć jakiś otwór na kutongę, ale w mojej okolicy nigdzie ich nie było. Mnie bardziej zastanawia kto stoi za postacią tego dzbana bo to jest niemożliwe, że nagle wracasz do internetu i wszędzie jesteś