Wpis z mikrobloga

"Pożyteczni idioci" są wszędzie, zwalczajmy ich wszędzie, niezależnie za kogo się podają. Myślę że na granicy polsko-białoruskiej też wielu "postępowych lewicowców" zasłużyło na pochwałę ze strony Moskwy.


@plazut: Tylko że migranci zniknęli a my ze służbami które dopuszczały się eufemistycznie mówiąc "naginania" prawa zostaliśmy. Także nie wiem kto tu jest pożytecznym idiotą.
  • Odpowiedz
Tylko że migranci zniknęli


@Moisze: Nic w przyrodzie nie ginie. Po prostu dla Ciebie zniknęli.
Fakt jest bezsprzeczny Putin, Łukaszenka i pożyteczni idioci na lewej, którzy jeździli robić burdel na granicy, grali tutaj w jednej drużynie. Bez względu na osobisty stosunek do Putina któregokolwiek z uczestników.
  • Odpowiedz
Migranci przeszli ostatecznie wszyscy


@Moisze: Nie wszyscy, wielu wróciło do Iraku.
Powtórzę co najważniejsze w mojej wypowiedzi:
Fakt jest bezsprzeczny Putin, Łukaszenka i pożyteczni idioci na lewej, którzy jeździli robić burdel na granicy, grali tutaj w jednej drużynie.
A czy się komuś udało przejść czy nie to kwestia drugorzędna.
  • Odpowiedz
@Moisze: Powtórzę:
Fakt jest bezsprzeczny Putin, Łukaszenka i pożyteczni idioci na lewej, którzy jeździli robić burdel na granicy, grali tutaj w jednej drużynie.
A czy się komuś udało przejść czy nie to kwestia drugorzędna.
Tak trudno przyznać, że niszczenie tych płotów było na korzyść Rosji?
  • Odpowiedz
@plazut: Dla mnie to nie jest żaden fakt. Faktem jest że Putinowi zależało na zadymie a nie na wepchnięciu tysiąca czy dwóch tysięcy uchodźców i prawica w tym bardzo pomogła robiąc z tego przedstawienie i doprowadzając do kryzysu humanitarnego. To że jakaś tam grupa ludzi chciała tym ludziom pomagać jest bez znaczenia bo to nie lewica rządzi tylko prawica.
  • Odpowiedz
@plazut: No i? Nic realnie nie znaczący incydent. Co innego rządowa propaganda którą zaczęto wokół tego zdarzenia czynić. To faktycznie realizowało politykę kremla. Prawica ma tendencję do przeceniania "symbolicznych" wydarzeń i nie doceniania realnych działań. Tak było w 39r gdy przeceniali symboliczne gesty UK i Francji a nie doceniano realnych działań DE i ZSRR
  • Odpowiedz
Wypierasz fakty i uciekasz od tematu.
Najpierw twierdzisz

Dla mnie to nie jest żaden fakt.


Gdy zostajesz wyprowadzony z błędu, automatycznie twierdzisz:

Nic realnie nie znaczący incydent.


Oceniam tutaj postawę "pożytecznych idiotów", a nie skalę zjawiska.
Ułatwianie wrogowi działań niszcząc polskie zabezpieczenia to jawna zdrada (jeżeli jest robiona świadomie) albo robota "pożytecznych idiotów" (jeżeli jest robiona nieświadomie). Innego wyjścia nie ma. Trzeciego wyjścia nie ma. Albo popierasz albo ganisz. Amen( ͡°
  • Odpowiedz
Ułatwianie wrogowi działań niszcząc polskie zabezpieczenia to jawna zdrada (jeżeli jest robiona świadomie) albo robota "pożytecznych idiotów" (jeżeli jest robiona nieświadomie). Innego wyjścia nie ma. Trzeciego wyjścia nie ma. Albo popierasz albo ganisz. Amen( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Ty dalej pitolisz o rządzie jak o czymś innym mowa :)
  • Odpowiedz