Wpis z mikrobloga

@gejuszmapkt: Głowica Mir-5 została wystrzelona, (nie)stety niedość że nie wybuchła, to nie przeleciąła nawet dwustu metrów. Straty oszacowano na 70 rubli. Lokalna prokuratura nie zdążyła zbadać sprawy. Złom z rakiety został rozkradziony a materiał jądrowy wypity w 10 minut po katastrofie. Teraz policja szuka meneli świecących na zielono.
  • Odpowiedz
@Kranolud tak poważnie to trochę nie ogarniam czemu ludzie się nie boją xD przeciez Putin to totalny zjeb a Rosja to stan umysłu. Czemu mieli by nie zrzucic nuka jak przegrają wojnę xD serio niech ktoś mi uargumentuje dlaczego. Przecież w tym kraju nie obowiązują żadne prawa logiki i ludzkiego zdrowego rozsądku.
  • Odpowiedz
@cl_master: co mam na to poradzić xD?
Rownie dobrze jak w wybuchu atomówy mogę umrzeć w aucie w drodze do pracy albo jak upadne i sobie głupi ryj rozwalę.
Rosja wie, że atom to obusieczna broń, do tego dołóż stan tej radzieckiej broni nuklearnej której hajs na konserwację został rozkradziony (tak jak cały hajs na to ich "wojsko"). To czy putin grozi czy też nie nie ma zbytnio znaczenia. Jak zechce
  • Odpowiedz