Wpis z mikrobloga

soon... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Przyjaciel_Rodziny: już czekam i czekam. W 2015 roku mama kolegi wypłaciła całą gotówkę z banku, bo cały system finansowy miał paść, wcześniej też miał paść przez rozbłyski na słońcu, potem słyszałem, że nic nie kupię jak nie będę mieć paszportu szczepionkowego. Wszystko miało być soon ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
soon... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Przyjaciel_Rodziny: już czekam i czekam. W 2015 roku mama kolegi wypłaciła całą gotówkę z banku, bo cały system finansowy miał paść, wcześniej też miał paść przez rozbłyski na słońcu, potem słyszałem, że nic nie kupię jak nie będę mieć paszportu szczepionkowego. Wszystko miało być soon ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@GzS: no jakby mieszkała w Kanadzie i wsparła
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Ogólnie to myślenie pokazuje, że jakbym czytał żółte napisy i wszędzie widział spisek, to bym codziennie chodził niewyspany przez kasę pod materacem. A tak, mam dobry sen i czuje dobrze człowiek
  • Odpowiedz
@GzS: heh, Chiny już się przymierzają do wprowadzenia cyfrowego pieniądza z datą ważności - o systemie punktowym chyba słyszałeś?
No ale, ok. To azjatyckie komuchy, inna kultura itd. No to może coś ze świata zachodniego?
W takiej Kanadzie, podczas protestu truckerów rząd nakazał zamrożenie środków na kontach protestujących (a raczej wprowadził Emergencies Act, który obligował do tego banki).
To nie żadne żółte napisy. To rzeczywistość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yhbgrobdoivbvwamsv: Ogólnie to myślenie pokazuje, że jakbym czytał żółte napisy i wszędzie widział spisek, to bym codziennie chodził niewyspany przez kasę pod materacem. A tak, mam dobry sen i czuje dobrze człowiek

@GzS: nie od dzisiaj wiadomo ze nieświadomość daje spokojny sen.
Jakbys jeszcze do tego został konkubentem w zonobijce to juz zupełnie zero zmartwień
  • Odpowiedz