Wpis z mikrobloga

Jakiś Rusek na #pikabu żali się, że dostał wezwanie. Ma -5 w obu oczach, brak mięśni i z nadwagą waży jakieś 95 kg. Doświadczenie? Dwa razy strzelał z karabinu maszynowego i kilka razy jeździł kamazem (niczym innym). Służbę odbywał ponad 8 lat temu. Niepotrzebnie się chłop denerwuje. Dwa tygodnie treningu i będzie wzorowym rosyjskim żołnierzem.( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
#wojna #mobilizacja #rosja #ukraina
Kagernak - Jakiś Rusek na #pikabu żali się, że dostał wezwanie. Ma -5 w obu oczach, b...

źródło: comment_1663929380CoXcbzHJslP0gCyCNJKAMR.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@niochland: Poślą go pierwszego, żeby przypadkiem swojego nie trafił xd. Ale serio sam mam niewiele mniej i nie wyobrażam sobie jak by taki człowiek sobie poradził bez okularów.
  • Odpowiedz
  • 2
@Kamelot w Polsce tak właściwie to nie wiem do ilu dioptrii dają kategorie A, ale z pewnością nie jest to 6 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na wielu stronach pisze, że powyżej 3 dioptrii masz szanse na D, choć osobiście wydaje mi się, że to zależy od lekarzy, każdy inaczej ocenia. Dla przykładu, znam osobę co ma wadę w okolicach 3 dioptrii i dostała kategorie D, a inna osoba
  • Odpowiedz
@Mete: Ma chłop pecha bo nie będzie walczył z Polakami a Ukraińcami a 99% ich żołnierzy na pewno ma wyższe doświadczenie.

No a żarty żartami, ale też nie dałbym głowy, że aż tylu nie ma doświadczenia. Służba wojskowa u nas też była do niedawna.
  • Odpowiedz