Wpis z mikrobloga

@HlHl: Od razu tak było, że profesjonalni eksperci mówili o konieczności szkoleń przez całe miesiące i odpowiednim wyposażeniu, a eksperci z wykopu, którzy może nie napisali książek o wojnie, ale za to znają ruską rzeczywistość mówili wprost, że zmobilizowani trafią prosto na front niezależnie od stopnia przygotowania.

@Paxon1996: Plotki pochodzą od tych, którym się udało przemycić telefon oraz od przewoźników, którzy telefon muszą mieć. Oczekujemy też plotek z wywiadu ukraińskiego
Mam takie samo wrażenie, wielu analityków (nawet Wolski) przewidują wydarzenia na podstawie sztuki prowadzenia wojny, doktryn, taktyki i pewnie kolejny raz okaże się żeby przewidzieć ruska, trzeba wziąć najbardziej absurdalny i niedorzeczny scenariusz i to właśnie on się sprawdzi xD


@HlHl: Jak w tym dowcipie o kolesiu zaatakowanym przez psa
- Nie bój się pan, pies który szczeka, nie gryzie!
- Ja to wiem, ale nie wiem czy ten pies to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jjb_: Mam takie samo wrażenie, wielu analityków (nawet Wolski) przewidują wydarzenia na podstawie sztuki prowadzenia wojny, doktryn, taktyki i pewnie kolejny raz okaże się żeby przewidzieć ruska, trzeba wziąć najbardziej absurdalny i niedorzeczny scenariusz i to właśnie on się sprawdzi xD


@HlHl:
-Panie generale, panie generale, Amerykanie nas rozpracowali, nasze długotrwałe plany i taktykę już znają, nie możemy w ten sposób zaatakować Ukrainy
-Sasha, o czym ty mówisz, jakie plany?