Wpis z mikrobloga

Official Nvidia RTX Remix Overviewna przykładzie ..Morrowind. Niesamowita technologia którą aż musiałem tutaj pokazać. Dla mnie szok i game changer z jaką łatwością i intuicyjnie możnaby w przyszłości robić remaki staroci do jakości powodującej opad szczęki.

#gaming #gry #pcmasterrace
niewiempoco - Official Nvidia RTX Remix Overviewna przykładzie ..Morrowind. Niesamowi...
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@niewiempoco Też robiłem o tym wpis. To jest złoty gral remasterow.
Zadziwiające, że to de facto nie ingeruje w silnik gry tylko jest jakby nakładka liczona przez GPU obsługujące Vulcan RT API. - będzie to działać nie tylko na gpu serii 4000 ale też starszych. I powinno też na amd (ale nie wiadomo jak z wydajnością). Aby stworzyć moda to musi być tylko tworzony na gpu serii 4000
  • Odpowiedz
  • 1
@niewiempoco: drobnym druczkiem pod koniec że nie będzie aktywnie rozwijany. Wujo J najpierw mi smaka na Morrowinda narobił a wyszło jak zwykle. Ciekawe jak z Portalem? #nvidiacwel


@keton22 No nVidia raczej remastera robić nie będzie (choć to by był ciekawy koncept szczerze mówiąc,). Dadzą narzędzie i moderzy sami sobie zrobią

Portal to chyba RT dostaje i DLSS 3
  • Odpowiedz
@Variv: nVidia jakby chciała to by mogła. A na prezce nie było że 'he, he, odnowiliśmy 1 pokój w gildii magów' tylko 'Morrowind RTX'. Rozumiem i szanuję koncept tech demo ale mogli wyraźnie tak to oznaczyć.
  • Odpowiedz
  • 1
@Variv: nVidia jakby chciała to by mogła. A na prezce nie było że 'he, he, odnowiliśmy 1 pokój w gildii magów' tylko 'Morrowind RTX'. Rozumiem i szanuję koncept tech demo ale mogli wyraźnie tak to oznaczyć.


@keton22 To by był ciekawy pomysł na marketing. W ramach nVidii powołać Remaster Studio i robić mody na bazie tego tech. Potem to wydawać i reklamować mods power with RTX GPU ( ͡
  • Odpowiedz