Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki #smartwatch #amazfit planuje zakup nie drogiego smartwacha. Proszę o obiektywne opinie i doradztwo, modele które mam na oku Amazfit Stratos 2 (Amazfit Smartwatch 2 bo chyba taka jest jego nazwa) w lub Amazfit Stratos 3. Czy jest jakiś model w podobnej cenie który polecilibyście zamiennie? Rozważam też zakup używki, na co zwrócić uwagę? Czy są jakieś sposoby testowania wszystkich czujników? Tak jak jest w przypadku telefonów. #telefony #zegarki #zegarkiboners
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@naut: czym różni się od 3? Czy 3 ma jakieś fajne funkcje? Jedyne co z wyglądu to widziałem że 3 ma cofnięta lekko szybkę co chroni ja przed porysowaniem. Jak to jest 2 z tą szybką? Faktycznie się tak szybko rysuje?
@MarkoWN: nie wiem jak z 3 bo nie miałem w ręku ale po 4 latach nie widać zbytnio rysek a zegarek noszę codziennie i lekko nie ma. Pod światło widać jedynie siatkę na ekranie bo to ekran oporowy a nie pojemnościowy.
Zegarek fajnie działa ze stravą, żeby zaktualizować gps trzeba raz na tydzień lub dwa wejść w apkę na telefonie i się tam połączyć.
Po 4 latach bateria trzyma 4-5 dni
@MarkoWN: z funkcji smart tylko powiadomienia ma i to tyle. Do biegania, na rower super, mierzy wszystko elegancko, ogólnie zadowolony jestem, dałem za niego 130 dolarów na Gearbest i to był dobrze wydany hajs
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Aktualnie na codzień i do treningów ogólnorozwojowych używam opaskę miband5 i zastanawiam się nad czymś większym o lepszym. Raczej nie powinienem być rozczarowany?
@naut: mam gdzies w szufladzie jakies zapasowe paski do stratosa. az zal wyrzucic bo nieuzywane. kupilem i chwile pozniej moj stratos wyzianal ducha i przesiadlem sie na t-rexa pro. jak sie zgadamy wieczorem to Ci za darmoche wysle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie oczekuje od zegarka funkcji dzwoniena, wystarcza w zupełności powiadomienia. Zastanawiam się po prostu czy warto przepłacać na 3, czy w zupełności wystarczy 2. Żaden wieki sportowiec że mnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarkoWN: fajna funkcja która ma w tej cenie amazfit to prowadzenie po sladzie. Wgrywasz GPX i może cię po nim prowadzić ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zakupiłem Huawei watch 2... Zobaczymy. Macie jakieś aplikacje "must have"? Mam problem z dodaniem karty #mbank do Google Pay, macie jakieś pomysły jak aktywować płatności zbliżeniowe?