Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
To, że Ruskie są w większości zwierzętami to fakt. Jednak moim zdaniem nie można tego uogólniać do całości społeczeństwa. Nie tak dawno bo w jeszcze w tym roku byłem na statku z Chefem z maszyny (główny inżynier odpowiedzialny za silnik statku) na kontenerowcu 370 metrów.

Było osobą oczytaną doskonale władającą językiem angielskim, profesjonalistą w swojej dziedzinie, doskonałym szefem całego działu maszynowego oraz osobą posiadającą ogólną wiedzę o świecie. Przed wojną (styczeń) mówił o tym, że nie podoba mu się narracja w TV jak on nazywał "Wowy" i uważa, że Ruskie zaatakują Ukrainę.
Często przychodził do mnie w nocy na mostek i co chwilę o tym mówił - więc chyba doskonale wiedział co ten psychol wyprawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie popierał Putina oraz jego rządów. Generalnie zdawał sobie sprawę jak żyją Rosjanie chociaż sam żył w Petersburgu z pensją 12400 USD miesięcznie więc raczej WC w domu miał chociaż tego nie wiem bo pokazywał mi jedynie zdjęcia swojej letniej daczy na przedmieściach oraz motocykla BMW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czasami zastanawiam się co u takich ludzie się teraz dzieje bo generalnie był zmartwiony całą sytuacją. Tym bardziej, że na statku było sporo Ukraińców (jego podwładni) których traktował bardzo dobrze - jako szef.

#wojna #ukraina
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iROMAN: Myślę, że wpływ na to ma:

Edukacja
Dostęp do internetu
Miejsce zamieszkania
Ogromne zarobki
Praca w bardzo międzynarodowym zespole (czasami po 6-7 narodowości na statku)
@Caracas: to na pewno, sam fakt że się wyrwał stamtąd i sobie spokojnie żyje i ma dobrą pracę, to już świadczy, że musi być albo z lepszego domu, albo sam się zmobilizował i ma mózg. Jak się patrzy na te filmy z Rosji, to aż się wierzyć nie chce ile tam patoli, meneli itp