Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 87
@johnblaze12345: opaska kapitańska jakoś nie kojarzę by kiedykolwiek nawiązywała do barw narodowych na wielkich imprezach co sugerowałaby duża ilość komentarzy krytycznych które widziałem. Zazwyczaj Lewy grał z niebieską z jakimś Respekt i inne takie. W związku z tym absolutnie nie rozumiem oburzenia, to ja już wolę by biegał w tej niebiesko-żółtej i okazywał wsparcie w słusznej sprawie niż logiem FIFA/UEFA na ramieniu i hasłami które i tak przewijają się na panelach
  • Odpowiedz
@johnblaze12345: wystąpi, a zesraja się tylko debile polaczki które zesraly się m. In jak wstawił foto że był na zabawie halloween owej xzd guwno Polacy pisali wtedy że TO NIE CHRZESICJANSKi OBYCZAJ. Więc #!$%@? z nimi, tacy to potrafią tylko płakać w necie bo nic innego im nie pozotslo w tej marnej egzystencji
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Devhar: Ja z kolei widzę w tym szkodliwość dla sprawy ukraińskiej. Takie gesty rozumiem w chwili ataku ale wojna trwa już kilka miesięcy i ciągły zalew medialny tematem Ukrainy może wywołać negatywne skutki. Część ludzi będzie miała dosyć tematu ukraińskiego i w tej grupie pojawi się niechęć do wspierania Ukrainy bądź nawet przejawy soft prorosyjskości. Jako przykład dam COVID. Wpierw traktowano sytuację poważnie by potem doszło do wyśmiewania decyzji rządowych. Ludzie
  • Odpowiedz
akie gesty rozumiem w chwili ataku ale wojna trwa już kilka miesięcy i ciągły zalew medialny tematem Ukrainy może wywołać negatywne skutki


@MLGkunek: Masz ogrom racji. Wszyscy zobaczyli, że Ukraina jest poszkodowana, że giną tam niewinni ludzie, że putler to cwel największy, że ruscy to podludzie, etc. Polacy w początkowym okresie pomagali Ukraińcom na ogromną skalę, teraz różnoraka pomoc stale tam płynie.
Ale wpychanie do każdego aspektu życia publicznego ukraińskich flag,
  • Odpowiedz