Wpis z mikrobloga

Na jakim maxymalnie etapie byles z kobieta?

  • Normalnie uprawiałem seks 36.9% (41)
  • Tylko się całowałem 16.2% (18)
  • Nawet nie trzymałem nigdy za rękę 46.8% (52)

Oddanych głosów: 111

  • 25
  • Odpowiedz
mnie jeszcze zastanawia czy to coś zmienia u kogoś jak pójdzie na divy jako prawik, nagle staje sie pewny siebie w zyciu?


@Saynighte: Zdobywa pewne obycie z kobietą i jej ciałem, mniej się później stresuje w kontaktach z nimi. Ogólnie odczarowuje seks który dotąd był czymś magicznym i nieosiągalnym. Pewność siebie też wzrasta.
  • Odpowiedz
@eldzej_10:

Lepiej iść na divy aniżeli być prawiczkiem który nigdy nie był w kobiecie


Płacenie 300 PLN za ruchanie obrzydliwych karyn to upadek człowieczeństwa. Nie byłbym w stanie spojrzeć lustro po czymś takim.
  • Odpowiedz
Płacenie 300 PLN za ruchanie obrzydliwych karyn to upadek człowieczeństwa. Nie byłbym w stanie spojrzeć lustro po czymś takim.


@RyouNarushima: Nawet nie musi być 300 złotych - na spokojnie da się znaleźć za 200 zł fajne i młode laski. Czym one się różnią od lasek z dużym przebiegiem które oficjalnie nie są divami ale robią prawie to samo?

Przecież beciak w związku też płaci za seks (tylko on jest tego nieświadomy)
  • Odpowiedz
@eldzej_10: Już widzę jak płodne julki dają odpadom genetycznym za 200 PLN. Oskar nie płaci za seks, a beciak seksu w związku zazwyczaj praktycznie nie ma. Widać doskonale gdzie znajdujesz się w hierarchii genetycznej po tym z kim się porównujesz. Jeśli seks z "divami" za 200PLN sprawia ci przyjemność to idź może do okulisty.
  • Odpowiedz
Już widzę jak płodne julki dają odpadom genetycznym za 200 PLN. Oskar nie płaci za seks, a beciak seksu w związku zazwyczaj praktycznie nie ma


@RyouNarushima: Jeśli Ty uważasz że divy ustalają cenę ze względu na wygląd klienta to nie masz pojęcia o tej branży albo jesteś gościem którego wydymali na divach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Porównaj sobie ceny w większych miastach za 200-300 zł można spokojnie
  • Odpowiedz
@eldzej_10: Ty naprawdę masz jakieś deficyty intelektualne. Jak każdy redpill z resztą. Cena nie zależy od wyglądu klienta tylko wyglądu divy. Płodna julka nie musi dawać ludziom twojego pokroju za 200PLN, bo zarobi kilka razy więcej na sprzedaży samych zdjęć. Nie chcę nawet wiedzieć jakim kreaturom płacisz te 200 ziko. I po co płacisz za seks jak możesz mieć za darmo dzięki kilku redpillowym sztuczkom? Może za słabo trzymasz ramę?

Polki
  • Odpowiedz