Wpis z mikrobloga

Część, od jutra będą w sprzedaży tuby jednosmakowe 380 gramów. Jakby ktoś chciał zrobić sobie zapas na jesień to zapraszam!
27 zł za pistacje i mango- marakuja
Reszta 25 zł
Smaki:
Pieczony banan
Pistacja
Śmietanka
Kakao
Migdał
Masło orzechowe
Mango-marakuja
Wanilia
Chałwa

Dodatkowo robimy promke już do końca 2+1 czyli do każdego loda z dwoma porcjami dorzucamy 3 gratis

Ponadto xD, zostało nam trochę past orzechowych, konkretnie pistacjową, tahine, slonecznikową, masło orzechowe(arachid) i kokosową. Jak ktoś gotuje lub dodaje np do owsianki czy innych dań i kupuje w sklepach to zapraszam. Ceny jak za orzechy, czyli przykładowo pistacja po 85 za kg gdzie w internecie około 130 kosztuje.

#rzeszow #snooplood
  • 10
@3RRR nie no, ludzie brali i chwalili. Jednak jest problematyczny ze względu na to że są duże straty. Wiórki trzeba przecierać przez sitko, dodatkowo pęcznieją od bazy lodowej. Ostatnio udało mi się dość dobrze wiórki przerobić na pastę i już byłem podjarany, że będą jeszcze lepsze ale w rezultacie na smak jakoś nie wpłynęło. Ogólnie choć kokosowe są bardzo dobre to przez pewne mankamenty nie jestem usatysfakcjonowany tym smakiem
@rraaddeekk te tuby zrobiliśmy teraz i już nie będziemy więcej robić więc jest liczba ograniczona. Zapewne wszystkie nie zejdą ale no jak masz i tak zapas robić to lepiej teraz, bo i tak już nowszych nie będzie.