Wpis z mikrobloga

Następnego nagrania nie da się przewidzieć. Audycję prowadzi Tomasz Michniewicz. Na antenie Radia 357 we wtorek o godz. 19:00... po raz ostatni.

**Właśnie dziś o 19:00 Tomek po raz ostatni zza mikrofonu zada pytanie "No to co teraz?". Z tej okazji zapraszamy na wspólne słuchanie, komentowanie i pewnie lamentowanie na naszym radiowym discordzie:**

https://di scord.gg/8nzDXFTXNS
(usuńże spację!)

Będzie szkoda tej audycji :( Słuchać można na Radio357.pl

#radio357
AdrianJ - Następnego nagrania nie da się przewidzieć. Audycję prowadzi Tomasz Michnie...

źródło: comment_1663692071mrNEr6B5vsG2gSoS2anzxw.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AdrianJ: Oj będzie mi go brakować. Audycje miał często nie równe, ale zarazem były one jak pudełko czekoladek. Nigdy człowiek nie wiedział co w danym tygodniu będzie się działo, czy będzie spokój i czill czy ostra techniawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Piękne to były audycje ()
@AdrianJ: Za Tomkiem bede najbardziej tęsknił. Podłączam się pod to co pisaliście wyżej. Jego audycje miały swój niepowtarzalny klimat. Pojadę po bandzie ale dla mnie to zaraz po niedzielnych audycjach Mistrza Kaczkowskiego zaraz druga pozycja do słuchania. Mase fajnej muzyki dzięki niemu odkryłem.
@AdrianJ: @michalis: bardzo lubiłem go słuchać i mimo że puszczał bardzo różną muzykę to prawie w zawsze trafiał w mój gust.
Zresztą koleś jest w podobnym wieku co ja i mam wrażenie że wychowywał sie chyba na podobnej muzyce czyli początki Vivy i Mtv. Bardzo często puszczał jakieś stare kawałki, których słuchałem 25 lat temu i o nich całkiem zapomniałem. Szkoda mi tej audycji, mógłby chociaż podcast nagrać co jakiś