Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: Jeśli jej się przyjrzysz ona jest mocno przeciętna z wyglądu ale makijaż i pewność siebie dużo robi. Wyobraź ją sobie bez makijażu, z tłustymi włosami i dziwnie się zachowującą, mówiącą o dziwnych rzeczach. Jej atrakcyjność spadłaby momentalnie. Teraz rozumiesz zależność pomiędzy prezencją i pewnością siebie a odbiorem innych ludzi?
@chlebzmusztarda: Szczerze? Tak. Zakryj ręką to co znajduje się pod szyją. Co widzisz? Piękne, zadbane włosy. A poza nimi? Ja dostrzegam źle zrobiony makijaż. Górna warga sprawia wrażenie nieproporcjonalnie małej bo dolna jest źle pomalowana zapewne by sprawić wrażenie pełniejszych ust. Te są bardzo wąskie. Jej nos jest zakonturowany we wręcz karykaturalny sposób. Strzelam, że jest bardzo szeroki i niekształtny co widać po komicznie długiej rynience podnosowej. Ma też lekko ale
Szczerze? Tak. Zakryj ręką to co znajduje się pod szyją. Co widzisz? Piękne, zadbane włosy. A poza nimi? Ja dostrzegam źle zrobiony makijaż.


@Phyrexia: W takim razie nie rozumiem o co Ci chodzi, przed chwilą jeszcze makijaż robił robotę, teraz jest zły.

Ja osobiście z resztą nie odniosłem wrażenia, że niby ona jest jakoś specjalnie pewna siebie, jest przeciętna. Tak czy inaczej pewność siebie zazwyczaj ma pokrycie w atrakcyjności fizycznej, nie
@Phyrexia: Źle zaczęłaś - zakryj ręką proporcje które zostały wygrane na loterii genetycznej. Większość facetów nie zwróci uwagę na niuanse w tapecie patrząc na jej ciało xD

Co facet może zrobić? Pójść ćwiczyć i będzie miał dobrą sylwetkę ale makijażu nie zrobi, o włosy nie zadba (jak łysieje to albo drogi zabieg albo ścięcie na łyso). Na szczęście kobiety częściej idą na kompromisy w wyglądzie niż faceci.

Facet może być zaniedbany