Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PIAN--A_A--KTYWNA: bola wyzsze mandaty? Jechalem wczoraj S7 od gdanska do wawy, 95% kierowcow olewa 80 na budowanym odcinku za mławą. Na miejscu policji bym co 5 km stał i trzepał gruby hajs na debilach. Gardze takimi debilami co to on musi jeszcze tysiac klientow i sie spieszy. Robotnika zabic to najłatwiej co nie, a potem pytaja co to za pomaranczowe progi zwalniajace. Pluje w ryj cqelom w audi ktorzy blyskaja mi
@PIAN--A_A--KTYWNA: dodałbym jeszcze frustratów czy ludzi którzy sobie nie radzą i nie odnajdują się na drodze.
Trzeba być dzbanem aby bronić nowego prawa, bo to pokazuje tez niski iloraz inteligencji skoro ktoś uważa że służy to poprawie bezpieczeństwa, oraz sam mechanizm bata na obywateli. Najniższej patrze na ludzi którzy bezkrytycznie słuchają się władzy i nie potrafią spojrzeć dalej niż to co mają przed nosem.
Nawet osoba bez prawa jazdy co nie
@PIAN--A_A--KTYWNA Nie. Po prostu ameby drogowe i furiaci drogowi nie mogą się pogodzić z tym, że nie mogą jeździć szybko, ale bezpiecznie xD

Polakow robaków trzeba karać jak najwyższymi mandatami.
na debilachGardzePluje w ryj cqelom jak wyprzedzam tira, #!$%@? Niech #!$%@? mandatami


@cybulion: Ładnie nam się pan tutaj przedstawił.... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@chonotukuhwa: Głupszego komentarza to nie mogłeś napisać xD

Gdy mi skasowano samochod to wykazałem sie mocno ponadprzeciętnym refleksem ale co o tym moze wiedzieć jakas miernota, ktora nie nawet zna przepisów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: A ty umiesz w życiu robić coś innego, niż wyzywać od miernot miernoto? xD
Jeśli to był ponadprzeciętny refleks, to aż się boje jaki według ciebie jest przeciętny refleks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na twoim kanale jest filmik z jazdy po torze - jeśli masz się za hamiltona, to chyba za nie za lewisa, bo nad linią musisż trochę popracować ( ͡° ͜ʖ ͡
@chonotukuhwa: wyzywać? Przeciez ja tylko stwierdzam fakty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poczytaj na wiki co to jest przeciętny refleks i czas reakcji układu hamulcowego. I mnie wyszlo cos okolo 0.5 sekundy od momentu gdy MOŻNA było podjąć decyzje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam na tor. Pokaż jak ty linie lepiej trzymasz xD
@cwlmod: Przyjmuję zaproszenie, gdzie zgłosić i kiedy?

Poczytaj na wiki co to jest przeciętny refleks i czas reakcji układu hamulcowego. I mnie wyszlo cos okolo 0.5 sekundy od momentu gdy MOŻNA było podjąć decyzje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Masz na myśli 2 sekundy, już w 6 sekundzie filmiku było widać, że typ wyjedzie na pałę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chonotukuhwa: Moze byc Modlin czy jastrząb? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gowno prawda. Na cała reakcje była sekunda. Pewnie jako miernota zapominasz o czyms takim jak zielona strzałka do skrętu w prawo i pewnie dynamika jazdy tego kierowcy zupełnie nie wskazuje na zamiar skrętu xD
@cwlmod: Przykro mi, że jako miernota nie potrafiłeś zauważyć, że on się nie zatrzymał na strzałce, jechał ze stałą prędkością i nawet się nie zaczął ustawiać do skrętu w prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby się zorientować co się szykuje było więcej czasu niż pół sekundy.
@chonotukuhwa: Jako miernota bez prawa jazdy nie wiesz ze nikt sie prawie nie zatrzymuje na strzałce, a gosc jechał tak jakby wlasnie ruszał po zatrzymaniu bo w swojej miernotowosci wydaje ci sie wszystko oczywiste jak po 20 minutach robię stopklatwk w koncu zrozumiałeś sytuacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)