Wpis z mikrobloga

Cześć, dostałem od poprzedniego właściciela 2x 215/45r16, 2x 195/50r16 i się zastanawiam, czy bezpiecznie jest jeździć w takiej konfiguracji? Nie ukrywam, że nie miałem zamiaru kupować nowych opon, bo zamierzam za rok to auto sprzedać. Pierwszym pomysłem było zakup tanich felg stalowych r15 i opon, bo są tańsze ale i tak to koszt ponad 1000zł. Auto to clio 3 1.2 tce.
#opony #samochody
  • 5
  • Odpowiedz
@Kenxu: prawo dopuszcza. czy bezpiecznie? w porownaniu do posiadania takich samych 4 opon - raczej nie. a jeszcze bardziej obawialbym sie ogolnego stanu technicznego jesli ktos tak przycina na oponach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@p4wl: No niestety trochę mankamentów po drodze wyszło dlatego mam zamiar go sprzedać. Które lepiej dać na przód a które na tył jeżeli już bym się zdecydował?
  • Odpowiedz
@Kenxu: skoro wyszly mankamenty, opony do dupy, a i tak masz zamiar jezdzic tym jeszcze rok... chlopie szanuj swe zdrowie i zycie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktore lepiej? nie wiem, ja nigdy na oponach nie oszczedzalem bo ten maly kawaleczek gumy ktory ma kontakt z jezdnia w trakcie jazdy jest odpowiedzialny za cala przyczeponosc dla mnie i rodziny ;)
  • Odpowiedz