Wpis z mikrobloga

Jestem zmęczony. Bardzo wymęczony, pracą nocami, krzykami, wymaganiami mojego dziecka. Karmię synka. Żona w szpitalu na chemii od półtora miesiąca. Mam więcej kasy niż potrzebuję. z chęcią bym z kimś popisał jak młodego położę spać ok 20. Także #ama i #rozdajo. Najciekawszy moim zdaniem, losowy oraz najbardziej plusowany komentarz dostaną blika na 200 PLN. Bez ludzi śledzących i udzielających się w patotagach, z takimi gadać nie chcę. Co u Was słychać, co byście chcieli o mnie wiedzieć?
  • 183
@clas: Moja nowotwór szpiku. Na szczęście drugi cykl chemii to konsolidacja bo pierwszy wybił #!$%@? mocno.

Rodzina sporo pomaga ale i tak czuję dużą samotność będąc w domu tylko z młodym w nocy. Jak różowa? Była remisja i wszystko ok już?

@dupinka5000: U różowej już jest ok. Będzie druga mastektomia (zapobiegawczo) ale brak remisji. Mi było „łatwo” bo to bardziej FWB.
Ale było trudno w covidzie dowozić jedzenie (szpitalne jedzenie
@MaKaTa: słucham książek Sandersona z Cosmere. Od początku sierpnia dosłownie 130 godzin na x1.5 przesłuchałem. Do tego wikop, moi ulubieni youtuberzy, trochę Shadow of Mordor no i dużo z młodym się bawię i spacerujemy. Lubie usypiać go w aucie wieczorem. Nightdrive, książka, ciemno.
@dupinka5000: Jak byłem dzieciakiem (lata 80-te), to zawsze mnie dziwiło czemu dorośli jak składają sobie życzenia imieninowe/świąteczna zawsze zaczynali od "zdrowia ... i potem cała reszta". Wydawało mi się wtedy, w peerelowskiej szarzyźnie że na pierwszym miejscu powinno być "pieniędzy, fajnego samochodu itd".
Dziś będąc nieco starszym wiem, że starzy mieli rację.
Zdrowia dla Twojej różowej i sił na przetrwanie tego!
@sruba_m3: typowe pytanie z AMA ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Jestem programistą, ściślej - klient przychodzi i mówi że chce taką a taką apkę czy funkcjonalność w obecnym systemie. No i ja mu projektuję i robię całe zaplecze. Bez frontendu czy apki mobilnej. Jeśli to ma gadac z maszyną a nie człowiekiem to UI nie trzeba i całość zamykam ja.
CloudDevOps (AWS GCP terraform cdk, różne ci/cd) z
@dupinka5000: Jeżeli dobrze zarabiasz, to zawsze możesz skorzystać z jakiejś pomocy domowej, Daj ogłoszenia na jakiejś tablicy czy olx i pewnie ktoś się pojawi. Będziesz miał chociaż kilka godzin dziennie żeby psychicznie odpocząć. Prawda jest taka, że my mężczyźni się nie nadajemy do spędzania czasu ciągle z małym dzieckiem, takie prawo natury. Nie ma co z tym walczyć i słuchać feministek, tylko trzeba pomyśleć nad rozwiązaniem problemu, w jakim się znalazłeś.