Wpis z mikrobloga

@giorgioborgio: Po pierwsze primo to Max był odpowiedzialny za odprawę przedmeczową, przygotowanie taktyczne na mecz oraz dobór graczy. Asystent z linii to sobie jedynie mógł pokrzyczeć i zagrzać do walki. Allegri jest odpowiedzialny za ten wynik.

Po drugie primo czy ja rozumiem, że kolega @Zaprzeczacz nie chce zwolnienia Allegrego bo tak jak on uważa że jest wszystko git, chłopaki dobrze robią, jest dobrze ? Jakaś ukryta opcja mediolańska ? Przecież odkąd
@FiedorJV Pilkarze wygladają fatalnie fizycznie. Od dwóch lat nie widziałem meczu na wysokich obrotach od początku do końca. Zawsze mieli kryzysy. Zawodowi graczy zarabiający miliony nie byli w stanie zagrać na poziomie 90 minut. De Ligt o tym wspominał po transferze i ja mu wierzę, bo to widać gołym okiem po grze. Z Benfiką zaczęli ambitnie i po 30 minutach oddychali rękawami. Tu jest prawdziwy problem.
@giorgioborgio: To dlaczego nic z tym nie robi ? Arrivabenne dopiero ostatnio się wypowiedział, że zrobią coś w tej materii a Allegri to co ślepy ? Ma z tymi piłkarzami do czynienia codziennie, widzi jak to wygląda na treningach i co ? w dupie ma elegancki kontrakt leci i on leci tyle, że w #!$%@?. Dla niego trenowanie Juve to jak dla typowego areczka praca na zakładzie 6-14 #!$%@?ć swoje i
@FiedorJV: Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ja jestem jak największym krytykiem naszych piłkarzy (spadku jakości w porównaniu do sezonów 2011-2018) + krytykiem zarządu (tu: Paratici + Nedved za ogólne rozebanie klubu nietrafionymi transferami i ogólnym pogorszeniem sytuacji finansowej klubu). Za to nie jestem zwolennikiem #!$%@? Maxa, bo tak jak byłem w momencie jego odejścia jego obrońcą, tak jestem nadal, bo chcąć nie chcąc "wtedy" Max miał rację co planów rozwoju klubu.
@Zaprzeczacz: Zostawmy już poprzednią kadencje Maxa, to czy należało tak postąpić czy nie i skupmy się na obecnej:
-Typ nie odtworzył swojego stylu gry, gramy brzydko i bez wyników czyli najgorzej jak się da xD
-Indywidualnie żaden, ŻADEN piłkarz nie zanotował progresu, wszyscy tylko lecą w dół
-Mental siadł totalnie, Allegri nigdy nie był mentalowcem, on był tym od taktyki co to rozczytuje przeciwnika i zastosowuje magiczne rozwiązania niwelujące największe silne
@Zaprzeczacz: a jeszcze dopowiem, że jego wypowiedzi czy to na konferencjach czy w mediach są zwyczajnie głupie i szkodliwe. Jest git, jest fajnie nie wiem o co wam chodzi, no są jakieś tam problemy ale ogarniemy będzie dobrze :-DD. No debil totalny
@FiedorJV:

ad. 1 no, nie zgodzę się. Uważam, że z tymi zawodnikami czy to Tuchel czy Allegri, czy Zidane by niewiele zmienił.
ad. 2 jeszcze nie tak dawno w Eleven komentatorzy odnotowali wzrosty u Rabiota (nomen omen, nie ma Locatellego + Rabiota i gramy jeszcze większe gówno xD. Przypadek?)
ad. 3 mental siadł, bo mamy słabych zawodników, którzy albo mają #!$%@? albo są przereklamowani.

Wybacz, ale nie znam się na tyle