Wpis z mikrobloga

moj barlog w ktorym spie robi sie coraz gorszy... coraz czesciej slychac jak samce roztoczy obijaja sie swoimi biodrami o dupska samic roztoczy przy ruchaniu... coraz wiekszy syf... tyle cxasu juz to nie bylo prane, wymieniane itd.. jeszcze lozko zapadniete... nie mam piniendzy na nowy materac ani na druga posciel... #!$%@? mac...
#przegryw ##!$%@?
P.....m - moj barlog w ktorym spie robi sie coraz gorszy... coraz czesciej slychac ja...

źródło: comment_1663511098Il9RG9AYNdS5m4zFBlIgmx.jpg

Pobierz
  • 6
@Pomocy_blagam: łóżko zapadnięte wystarczy troche pomajsterkować jakaś deska pod czy inne mocowania pościel wystarczy wyprać jak nie masz pralki to nawet ręcznie dla chcącego nic trudnego chociaż nie znam twojej sytuacji i nie wiem jak wszystko wygląda to bardzo współczuje
@DonTesto4k: ja nawet mam problemy z przykreceniem sruby, a co dopiero takie skomplikowane procesy jak naprawa lozka... a jak posciel wypiore to nie bede mial w czym zasnac, bo bedzie schnac... no i #!$%@? podziurawiony materac z roztocxami nadal zostaje...
@Pomocy_blagam: To przynajmniej odkurz ten barłóg, a pościel wypierz rano to ci wyschnie do wieczora. Pod zapadnięciem podłóż wieżę z książek.

Na roztocza:

Ocet mieszamy z wodą w proporcji 1:1 i przelewamy do butelki z atomizerem. Po rozpyleniu mikstury należy wywietrzyć czyszczony przedmiot, by zniwelować zapach octu. Olejki eteryczne: z drzewa herbacianego, cytrynowy, eukaliptusowy, lawendowy i inne. Można dodawać je do sody oczyszczonej lub domowego sprayu.


Czy pomoże? Może tak, może