Wpis z mikrobloga

#historiebabci

Wiem, że to "historię babci", ale będzie historia dziadka. Czy wy też tak macie, że wasi rodzice, dziadki byli inni niż wy? W sensie, że na pewno nie mówili głupich tekstów, w okresie dojrzewania nie byli napaleni na dziewczyny, seks uprawiali dopiero po ślubie. No bo przecież jak mój tata, bo to przecież głowa rodziny, bardzo mądry, wzór do naśladowania. A dziadek? No jak dziadek stary nieszkodliwy, pochodzi sobie po podwórku jak on mógłby szaleć kiedyś przecież to nie w jego stylu.

Dobra! Tyle wstępu, przechodzę do sedna. Pytam się dziadka jak to się w ogóle z babcią poznali. A dziadek:

- Aaaa to nie wcale tak od razu. Taka jedna była co się za mną uganiała, zakochana była. Kiedyś do mnie podbiega i mówi, że jest w ciąży. Ale nie była! Jak się dowiedziałem, że nie jest to od razu ślub z babcią wziąłem!

I wtedy sobie uświadomiłem, że mój dziadek też był kiedyś młody. I nie dajcie sobie wmówić, "że kiedyś były inne czasy" młodzi szaleli tak samo ;) Ehhh te #rozowepaski od zawsze cwane i sposób "na dziecko" od zawsze w modzie. Dobrze, że tym razem się nie udało, bo dziś bym tu nie mirkował :D

Taka dygresja pierwszego stycznia dziadki mieliby 59 rocznicę ślub . Wspólnie dożyli 55 rocznic.
  • 5
  • Odpowiedz