Wpis z mikrobloga

zatesknią do tych nudnych i wyśmiewanych liberałów.


@Mundek_Mielonka: Sam się od dawna uważam za centrolewicowego liberała, ale współcześni woke liberałowie są dla mnie za bardzo progresywni a za mało wolnościowi. Dla nich ważniejsza jest poprawność polityczna niż wolność słowa.
  • Odpowiedz
15 letnich alt-rightowców jebiących mnie ze Polska będzie następna


@stulejan_perspective: ciekawe, mnie zawsze #!$%@?, że wręcz przeciwnie - walą konia jaka to Polska jest based i Polacy wybrali rząd co nei chce gejów i uchodźców, Polki to dziewice katoliczki, a Polacy to patrioci dżentelmani. A jak im powiesz, żę to nie tak i Polacy głosują na pis bo dali im 100 eur na dziecieka to mają zawieszkę systemu i mówią, że
  • Odpowiedz
@LifeReboot: Jak gdzieś powiesz że w Polsce nadchodzi odrodzenie komunizmu to zaraz ci jakiś 12 latek ze stanów załączy linijkę którą mógłbyś usłyszeć od Korwina - że komunizm to jak widzisz gejuw na ulicach i nikt nie chodzi do kościoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mnie zawsze #!$%@?, że wręcz przeciwnie - walą konia jaka to Polska jest based


@LifeReboot: dla altrajtowców polska była based jeszcze rok temu jak odpędzała nomen omen ruski atak hybrydowy imigrantami na swojej granicy, i w ogóle better dead than red. Ale teraz jak wspiera kraj odpędzający ruski atak zbrojny to już polska jest cucked, a flaga zsrr nie taka zła
  • Odpowiedz