Wpis z mikrobloga

Jak na razie ten Skrillex to chyba jedyna ciekawa postać. Wygląd, gra aktorska - widziałbym go w filmach Jacksona, ciekawi mnie kim jest i co z nim będzie dalej. Cały ten wątek to chyba jedyny powód dlaczego to jeszcze oglądam bo na resztę postaci i wątków mam totalnie wywalone xD

Co raz bardziej zaczyna mnie w tym serialu drażnić muzyka. Momentami jest spoko (np. przy ucieczce czarnego elfa) ale często jest do bólu podniosła, a na ekranie nie dzieje się nic wielkiego... co dodatkowo psuje klimat.

#ringsofpower #lotr #amazon #seriale
RezolutnyPasikonik - Jak na razie ten Skrillex to chyba jedyna ciekawa postać. Wygląd...

źródło: comment_1663400246PyY78sQ2vQwBwhTVKhumFD.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@RezolutnyPasikonik:

ale często jest do bólu podniosła, a na ekranie nie dzieje się nic wielkiego... co dodatkowo psuje klimat.


Odniosłem wrażenie, że to nie tyle problem muzyki co nagłego slow motion z dupy nie pokazującego niczego ciekawego. Zamiast pokazać dłuższe ujęcie w normalnym tempie z 'epicką' muzyką oni wrzucają slow-mo robiąc jeszcze zbliżenia na jakąś dziwną minę aktora/aktorki.
  • Odpowiedz
@Ama-gi

to jest skorumpowany przez zło brat Galadrieli.


Ten brat, który rzekomo zginął przez Saurona dlatego ona go ściga? Czy jeszcze inny? W sumie fajny motyw byłby gdyby się okazało, że on żyje i nie został zabity tylko przeszedł na stronę zła. Ale nie wiem czy się rozumiemy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz