Wpis z mikrobloga

@dejvidq: ojoj chyba się popłaczę że mnie na czarnolisto dodałeś :) Kupiłem bo chłopaki z bojówki polecali bardzo i dałem się nabrać. Androida zamówiłem i czekam aż do mnie przyjdzie. Z androida też przeszedłem na wp.
@charles-gregoire: nabrać sie? Ty naprawde myślisz że ktoś polecił ci ten system tylko dlatego że nie chce być jedynym który taki ma? Idiotyzm. A skoro polecali to znaczy że jest dla nich lepszy, dla mnie idiotyzmem jest kupować w ciemno i narzekać później że nie podoba ci się co ktoś ci doradził. Ja akurat przeszedłem na WP z androida i nie zamierzam do niego wracać.
@dejvidq: no to się cieszę Twoim szczęściem, i żałuję że nie miałem możliwości wypróbować mojej lumii przez przynajmniej tydzień przed zakupem, bo na pewno bym nie kupił. A co do tego że polecają bo nie chcą być jedynymi którzy taki mają, to nie jest tak że więcej użytkowników = większe zainteresowanie developerów?
@charles-gregoire: no to teraz nie powinieneś mieć do nikogo pretensji o to, jedynie do siebie.

więcej użytkowników = większe zainteresowanie developerów


ogólnie to jest prawda, ale myślisz że na mirko uda się przekonać aż tyle osób żeby nagle pojawiły się setki nowych devów piszących pod WP? Mi się bardziej wydaje że wszyscy którzy polecają ten czy inny system robią to dlatego, że im się spodobał i tyle.
@charles-gregoire: nie wiem co robisz z telefonem że wp łapie lagi. Lagi to ma android. Ja widzę wyraźnie że podczas przewijania ekranie, listy aplikacji albo ustawień gubione są klatki i lekko przycina ale ktoś kto nie miał w ręku wp nie widzi tego