Wpis z mikrobloga

@Jakub_Kwiatkowski: Czy łysiejący 40-kilkulatek z lekką nadwagą ma szansę na powołanie do kadry na najbliższe mistrzostwa w Katarze? Zakładając, że wszyscy zdrowsi i młodsi z jakiego powodu nie będą mogli zagrać.

Dodatkowo mam wieloletnie doświadczenie w Championship i Football Managerze. No i czasem chodzę do "fryzjera".
  • Odpowiedz
@Jakub_Kwiatkowski: hahaha moderacja już prężnie usuwa komentarze nieprzychylne, normalne pytanie zadałem: "czy użyczacie dróg rozrodczych za parówkę w bułce na znanej i szanowanej stacji paliw Orlen?" XD
  • Odpowiedz
moderacja już prężnie usuwa komentarze nieprzychylne, normalne pytanie zadałem: "czy użyczacie dróg rozrodczych za parówkę w bułce na znanej i szanowanej stacji paliw Orlen?" XD


@mikau: Mnie zbanowali na miesiąc za nieodpowiednie pytanie w ama, uważaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jakub_Kwiatkowski: mam nadzieję, że jako PZPN zaklepaliście już selekcjonerowi przedmundialową wizytę u fryzjera. Szkoda byłoby żeby biedaczek musiał wydzwaniać całymi dniami po zaprzyjaźnionych zakładach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz