Wpis z mikrobloga

@Buty_Na_Asfalcie no to jak ty chcesz takie dokładne wyniki to chyba innej opcji niż urządzenie pomiarowe nie ma.

Przecież logiczne, że każdy korzysta inaczej z konsoli, YouTube i twitch to jest minimalny pobór energii, gry z ps4 też wymagają pewnie mniej niż te z ps5.

Jednak z ciekawości zapytam, po co ci wyniki prawie laboratoryjne do czegoś co przy normalnym graniu 2/3h dziennie wychodzi jakieś +-200zł rocznie. To pewnie ten watomierz pochłonie
  • Odpowiedz
@Buty_Na_Asfalcie ja tu nie jestem doktorem prądoznastwa, ciężko jest wogole obliczyć coś takiego a ty jeszcze wymagasz żeby to liczyć na podstawie prognoz energii?

No przy 12h typowego grania to będzie sporo kosztowało, ale jak większość z tego siedzisz w menu albo na yt to to będą całkiem inne wyniki.

Przy normalnym użytkowaniu wynik jest akceptowalny no ale 12h to nie jest w mojej opinii normalne użytkowanie i zaczynam podejrzewać, że ojciec
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Buty_Na_Asfalcie: Zakładając, że grałbyś przez 24h w wymagającą grę to licz jakieś 1,60zł dziennie za samą konsolę. Twitch/YT to będzie z 1/3 tego.
Przemnóż sobie przez ilość dni w miesiącu i przekaż tacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Buty_Na_Asfalcie: Zastanawia mnie po prostu dlaczego nie wyłączasz konsoli kiedy z niej nie korzystasz przez dłużej niż pół godziny.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież one same nawet mają wbudowany wyłącznik po np. 1h nieużywania.

Mogę Ci to potem zmierzyć, ale zaspokój najpierw moją ciekawość
  • Odpowiedz