Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@drim Nie lubię tańczyć, bo wiem, że nie umiem. Nie ma opcji żebym na trzeźwo dobrowolnie wyszedł na parkiet i nie czuł zażenowania. Ani ja, ani partnerka nie będziemy się dobrze bawić.
Co innego po alkoholu. Wtedy też wiem, że nie umiem tańczyć, ale mnie to nie obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ogóle taniec jest dla mnie strasznie cringowy i jak się nad tym zastanowić, to strasznie
@venomik: no ale weź się obracaj jak balerina co 3 sekundy XD jak ktoś nie jest przyzwyczajony to może się nawet zrzygać na partnera XD A z drugiej strony są różne tańce i naprawdę nie trzeba się uczyć długo takiego np walca angielskiego po kwadracie i bujasz, nie trzeba od razu cha cha cha odpyerdalać
@drim: bo tylko #!$%@? obracać się potrafią, ja #!$%@?. Zapisałem się na lekcje tańca dwa lata temu i chodzę do tej pory plus trzy publiczne występy za mną. Obrócić się każda potrafi. Od siebie do siebie też. I tyle #!$%@?. Ostatnio byłem na weselu i powiem tak - jedna mniej więcej łapała coś innego niż zwykły obrót. Reszta robiła nagle pilachuface.jpg i panika. Swoją dziewczynę zabrałem na parę lekcji po innym
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
PROTIP: facet ma tylko dać sygnał do obrotu podnosząc ramię, a partnerka obraca się wtedy sama, a nie robić to za nią na siłę

@milionerro: jak dajesz protipy to trochę słabo pomylić przygotowanie do obrotu z prowadzeniem. Samo podniesienie ręki może znaczyć tysiąc rzeczy i zwykle partnerka nie zrobi po samym tym nic. Tak się czepiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A z drugiej strony są różne tańce i naprawdę nie trzeba się uczyć długo takiego np walca angielskiego po kwadracie i bujasz


@SarahC: I kiedy ma tego walca tańczyć jak na dyskotekach, imprezach czy nawet weselach nawet jak puszą coś w rytmie na trzy to i tak tempo będzie za szybkie na angielskiego.
Ps: nikomu nie kazałem robic obrotu co 3 sekundy xD

@GarGalin:
Jaki rant xD
Prawda jest taka,