Wpis z mikrobloga

Ja to w ogóle mam taką rozkmine, że jak gapcio wyżebra na bilet to sie zawinie z tej Kambodży do PL i tam nigdy nie wróci. On wie, że tam jest nikim, potrafi tylko okunciuran i susdej, a jak trzeba zapłacić to baby im full, przez własne lenistwo nie ma żadnych perspektyw. Papierów dziecka nadal nie załatwił, zresztą w PL też ma córkę i się nią zbytnio nie przejmuje. Powie tfarogowi, że jedzie do chorych rodziców i słuch o nim zaginie. Teraz udaje, że chce zabezpieczyć równie leniwego tfaronga za czym muszą stać jej rodzice, bo nie szans żeby uzalający się nad każdym dolarem cwany gapa posiadał takie pieniądze.

#raportzpanstwasrodka #popaswdlugach #popaswpieprz
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@RvN2: Gapa wróci do Kambodży, bo tam ma przecież "kąkęt" na YouTube, który jest jegi głównym źródłem utrzymania oprócz żony i teściów.
  • Odpowiedz
@RvN2: też biorę to pod uwagę i w takich okolicznościach Tharong znajdzie innego, z dużym prawdodpodobienstwem lepszego partnera i miejmy nadzieję, że się wyrobi. Gapa to obibok z wieloletnim doświadczeniem, tylko gdzie on znajdzie młodszą karynę, która go będzie utrzymywać choćby częściowo w Polsce, mieszkać będzie na jej chacie a wybranka będzie mu prać, sprzątać i gotować, bardzo możliwe że szukać będzie wśród Ukrainek.
  • Odpowiedz