Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki. Moje Xiaomi Mi 11T Pro doprowadziło mnie do szewskiej pasji #!$%@?ąc cuda w trakcie rozmów - wyciszanie, klikanie klawiatury, włączanie głośnika. Internet tonie z ilością postów pod hasłem "proximility sensor issue". Przesiadłam się chwilowo na Samsunga S22, ale bateria w tym telefonie to jakiś marny żart. Polecicie coś podobnego do xiaomika co nie wywoła we mnie żądzy mordu? Koło 2k.

#smartfon #telefony #xiaomi
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bukaa_: no właśnie zostały z androidów Samsungi albo chińskie (co po 6mcach już nie wspierane albo zbugowane na maxa - ja mam Xiaomi 11 lite 5g).
Różowa ma oppo. Oba się krzaczą. A to wywala aplikacje Aparatu, a to zwiecha na kilka minut że nawet przycisk nie reaguje... Nawet baterii nie wyjmiesz żeby twardy restart zrobić...
Chyba następny bedzie iOS... Trudno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bukaa_: No na rynku telefonów do 2000 jest taka sytuacja że ludzie kupują nadal model S20FE który miał premierę w 2020 roku, to o czymś świadczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bukaa_: No na rynku telefonów do 2000 jest taka sytuacja że ludzie kupują nadal model S20FE który miał premierę w 2020 roku, to o czymś świadczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@avira: ja mam też chrapke na S22 (bo malutki jest)