Wpis z mikrobloga

Ona to z dziesięć lat temu powiedziała. Pamiętam, że w konsekwencji przyklepali jej jakąś karę za obrazę uczuć religijnych.


@wda79: Ona to powiedziała jak była z Nergalem. Ogólnie to typowa kobieta bluszcz. Teraz jest już wierząca. Przyjmuje poglądy i gust typa z którym jest.
  • Odpowiedz
@j4ace dlaczego zmieniasz temat? Czyżbyś nie miał argumentów? Prześledźmy, jak przebiegala rozmowa:

czopek-wykopek:

nie no, lepiej robić gałę i cycki pokazywać w teledyskach, by nieść przesłanie xD
  • Odpowiedz
Wokalistka miała stwierdzić wtedy, że jej zdaniem w Biblii zawarte są "bardzo ważne przykazania i historie, które budują w dzieciach system wartości".


@PIAN--A_A--KTYWNA: Z tym też się zgodzisz, czy tylko wyrwane z kontekstu plusujesz?
  • Odpowiedz
@Leniek: no i jak ja mam z Tobą rozmawiać, jak raz mówisz o rozseksualizowaniu, w którym upatrujesz przyjemność, a które krytykuje Kościół, do czego odwołujesz się w słowach:

oczywiscie że lepiej, przynajmniej komus sprawisz przyjemność, w przeciwieństwie do katolicyzmu


a kiedy wytknąłem, że nie każda wartość, jaką kieruje się Katolicyzm ma być przyjemna, one po prostu mają być dobre zmieniasz temat i mówisz o pedofilii? Odnieś się proszę do tematu.
  • Odpowiedz