Wpis z mikrobloga

@menmikimen: @Viking-: Taka strefa to zajebisty pomysł dla mieszkańców z jednym wyjątkiem, wynajmuje mieszkanie i póki nie jestem zameldowany to nie mogę kupic abonamentu za 100zl - skoro płace wszystkie rachunki, czynsz itp itd to czemu mam się na to nie łapać? Wynajmujący niczym się nie różni od mieszkańca wiec np. umowa wynajmu powinna być tak samo brana pod uwagę jak meldunek
  • Odpowiedz
@bonekropik pytanie czy meldunek tymczasowy wystarcza. No i jak ktoś chatę wynajmuje powiedzmy 4 osobom to czy wszystkie 4 moga się zameldować i czy każdy może wykupić abonament. Z jednej strony widzę patologie jak nowa inwestycja na Ptasiej gdzie na 50 mieszkań deweloper zapewnia całe ZERO miejsc postojowych, a z drugiej strony studenci wynajmujący mieszkania w 4 lub więcej osób i zastawianie wszystkiego w koło szrotami
  • Odpowiedz
@Viking-: Meldunek tymczasowy wystarcza, sprawdziłem na sobie. ZDIUM mówi o kartach parkingowych na osobę, nie na adres. Dla studentów większym problemem może być wymóg bycia właścicielem lub współwłaścicielem samochodu (tańsze oc na babcie na przejdzie).
  • Odpowiedz
@juzf: Modlę się, żeby w końcu zrobili porządek z tym burdelem parkingowym jakim jest Trójkąt i wprowadzą przy okazji jakieś oznaczenia miejsc do parkowania. W większości miejsc ludzie parkują jak chcą, nie zostawiają miejsca na chodniku, parkowanie w drugim rzędzie, zasłanianie przejść lub ich zastawianie...
  • Odpowiedz