Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SeekSouls: jak ci się podoba to czemu nie. Wiesz co się mówi o facetach na skuterach? ( ) poza tym skuter to fajny sposób podrózowania po mieście.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SeekSouls: kup to co ci się bardziej podoba, funkcjonalność skutera jest zazwyczaj wyższa jak motocykla, masz duży schowek pod siedzeniem na kask albo zakupy, często masz ogrzewanie kolan, w ogóle orzez zabudowany dół możesz dłużej śmigać skuterem niż moto, bezstopniowa skrzynia biegów w mieście też super sprawa. Za to moto ma większe koła, no i uczysz się pracy na sprzęgle, co może ci przydać gdy zapragniesz czegoś większego (zwykle tak się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SeekSouls: no można też z plecakiem jeździć. Wszystko się da i tak ludzie śmigają. Jazda tylko z punktu a do b to skuter ok, jak chcesz gdzieś pobujać się bardziej to motocykl imo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SeekSouls: to trochę zależy od tego jak bardzo czujesz moto. Znam osoby co śmigają na skuterach 125/250 i nie zamierzają ich zmieniać, a są osoby, które na skuter nie wsiada. Dla mnie skuter 125cc to abstrakcja, ale ja mam 125 na max 2 sezony, po tym czasie już będzie A. Jeśli planujesz kiedyś robić A to skuter będzie nieporozumieniem bo dobrze jest obyć się z maszyną jak napisał @Kick_Ass:

Duke
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SeekSouls: jak duke ci się podoba to możesz też zobaczyć motocykle Bajaj, wychodzą z tej samej fabryki z nad Gangesu. Jak kolega @zielony_goblin mówi, jest wiele ciekawszych motocykli, zobacz chociażby nowe Zontesy czy Voge, że o Benelli nie wspomne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SeekSouls: zasadnicze pytanie. Nowy chińczyk czy coś markowego? Weź pod uwagę, że na nowego markowego poczekasz sobie kilka miesięcy, większość chin masz od ręki. Jaki budżet? Może Yamaha mt125? Fajny nowoczesny golas
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SeekSouls: może CB125R? 15 koni, całkiem przyjemny naked. Ja zawsze byłem into turystyki (na papierze), a jak wsiadłem na nakeda (YBR 125) to się zakochałem i mój następny Moto to tylko naked
  • Odpowiedz