Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
Noz #!$%@?, zapłaciłem 54 zł za dostęp bo chciałem obejrzeć tylko TEN JEDEN mecz i nie działa...
#!$%@? człowiek jest dorosły już dawno nie bawił się w żadne piraty ani inne lewe streamy, bo może sobie pozwolić na ten wydatek na rozrywkę, ale jednak trzeba chyba do tego wrócić bo o dziwo działają bardziej stabilnie niż oficjalne aplikacje i kanały transmisji, ŻENADA.
#polsatboxgo #mecz #pilkanozna
  • 6
bo o dziwo działają bardziej stabilnie niż oficjalne aplikacje i kanały transmisji


@choosewisely: To jest dla mnie największe zaskoczenie. Wszystkie te aplikcje są tak złe, że to się w głowie nie mieści. Przecień oni mają datę meczu z wyprzedzeniem.
@choosewisely mój stary jest fanatykiem piłki nożnej więc ma wykupiony full pakiet z satelitą canal plus i płaci za to ponad 200. Do tego dostajesz dwa konta canal online za gratis i jedno z nich mi udostępnił. Podstawowy pakiet canal online kosztuje chyba 45 zł ale on chyba nie obejmuje wszystkich kanałów sportowych
@Prn0 z canal+ tez były dzisiaj problemy z serwerem niestety. Tak jak pisał @fillif te aplikacje ssą a ich twórcy plują w twarz konsumentom, którzy płaca za usługę i zostają z niczym. Dobrze ze strumyk jest jakby nie było.