Wpis z mikrobloga

@Maziar1337: Mireczku, nie siedzę kompletnie na tym bagnie zwanym patotube czy patomma - to po prostu moja opinia na temat rzetelności. Ja wiem, że chcesz się wybić na YT, ale zrób to porządnie, a nie po łebkach, prosząc wykopków o jakieś informacje. Dla chcącego nic trudnego samemu znaleźć.

PS. niepisana zasada internetu - w internecie nic nie ginie, więc jak chcesz, to znajdziesz.
@WilczyApetyt: Skoro nie siedzisz w tym bagnie, to co Ciebie interesuje ten materiał oraz moja "rzetelność"? LOGIC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zrozum oskarku od nitra, że nie każdy w życiu, kto nagrywa na youtube chce się wybić. Mam za dobrą kasę z działalności, by być jakimś pseudo influ w Polsce i się zniżać do tego syfu.

Niektórych shotów już nie ma, bo mlekozyniak wywalił, a wykopowicze jak
@Maziar1337: Typa kojarzę z czasów, jak Liga Legend była popularna, tak samo z tego przypadku znam chociażby Gimpera z serii Ucieczka z elohell, ale Ty mi tu będziesz jakiegoś imputował jakiegoś Oskarka od Nitra XD
Skoro nie chcesz się "zniżać do tego syfu", to po #!$%@? chcesz coś o nim nagrywać w ogóle...

No i wisienka na torcie - nie chcesz nagrywać, żeby się wybić, ale mieszasz w to potężną ORGANIZACJĘ
@szyszak7: Tak, nudzę się, dziwnie to zrozumieć? Gówno mnie obchodzi czy mlekozyniak o mnie wie czy nie wie, oskarku.

Tak mam materiały z Omegle, jak wyzywał dziewczynę od tego, że jest garbata oraz z FIFY 13 jak się wyżywał i rzucał klawiaturą, więc proszę naturalnie o pomóc, ale jak taki oskarek jak Ty lubi przeszkadzać to ok, rób swoje.
@WilczyApetyt: Jakbyś miał mózg to warto go użyć. Warto nagrać takowy materiał tylko dlatego, żeby uświadomić ludziom, jakim jest prymitywnym petem, jak mocno manipuluje oraz jakim potężnym jest hipokrytą. Tylko i wyłącznie dlatego, oskarku. Twoja marzenia nie są moimi o byciu influ.

Tak organizacje pracy, może mi coś umknęło, warto to uwzględnić, oskarku. Materiał jednego wykopowicza oglądałem, natomiast uważam że można jeszcze głębiej sięgnąć do przeszłości mlekozyniaka.
@Maziar1337: ale sam jesteś takiego pokroju petem, bo zaczynasz wyzywać. Mógłbyś nagrać taki materiał o kimkolwiek z tego szamba zwanego polski jutub, bo zapewne każdy ma coś za uszami. No, ale klika się to, o czym jest aktualnie szum. Kwintesencja polskiego YT - gówno i muł w czystej postaci.